Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek manapság még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek manapság még normális nők?

Figyelt kérdés
Vagy csak én fogom ki azokat akik,érzelmileg 0-ák ,és mind1 neki jövő héten kivel bújik ágyba.Kicsit úgy látom a környezetembe is és elmondások alapján is, mint manapság az a k betűs szó illene a nagy többségre , És hol lehet találni egy normális rendes nőt ha még létezik olyan?. Érdekelne :)
2011. dec. 26. 15:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a normális szingli barátnőim meg normális pasit nem találnak maguknak...
2011. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
itt vagyok :D, ők "normálisak"? a te megítélésed szerint? és ha igen akkor olyanokkal mint ők hol lehet megismerkedni? gondolom nem discokban vagy clubokban , mert hát oda a nagy többség jár többnyire, vagyis ott kicsit mint ha azt a bizonyos tűt keresné az ember.elég esélytelen.
2011. dec. 26. 15:41
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én normális vagyok, családcentrikus, főiskolára járok, csúnya se vagyok, persze szeretek szórakozni és nevetni, ismerkedni, eljárogatni mégse találok egy normális pasit.
2011. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig ezektől a kérdésektől szoktam kiakadni.


Viselkedj férfi módjára, és tisztelni fog a nő. Két ember nem egymásért születik! A normális nő és a normális férfi egymás mellett áll, mint két önálló erős ember.

Ha megcsal a nő, akkor mindenképp veled van a gond. Vagy nem viselkedsz férfiként, vagy már mindegy neked, csak kapcsolat legyen.

2011. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nézz szét kicsit jobban körül! ;)
2011. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg senki! (tudomásom szerint eddig)és nem az volt a kérdésem hogy hol lehet összejönni egy apácával vagy egy szűzzel! De azt is utálom már ha összejövök valakivel vagy kialakulóban van a dolog,egy haver vagy ismerős közli a listát kikel feküdt le vagy hogy neki is megvolt már, és ebből már kicsit elegem van.nem csodát várok és sem azt hogy ne igyon,ne járjon néha néha bulizni. Csak akibe meg tudok bízni és kb nem én vagyok neki a 20.dik.Nem vagyok félős és eljárok szórakozni is.és nem vagyok kocka,de akkor sem találok ilyet. kicsit úgy megváltozott a világ, most főleg a fiatalságba sex terén semmi tabu nincs de ugyan akkor meg a nőkből úgy kiveszett az az tisztaság. Ami eddig a férfiakra volt jobban jellemző hogy fontos a sex és mindenkivel lefeküdnének az már a nőkel ugyan így van sőt talán már meg is fordult, ha csak arra gondolok hogy menyi hivatásos művésznő van. És a normálisakat akik csak úgy maguk miatt csinálják nem is számítom.
2011. dec. 26. 16:05
 7/24 anonim ***** válasza:

Én sem igazán találok normális Nöt...


Állítólag normális vagyok, meg az emberek alapjáraton szeretnek, de mégsem tudom elfogadni magam.

2011. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőkkel pl az baj hogy nem nagyon ismerkednek.Én hosszú szőke hajú vékony de formás csaj vagyok.Ha egy fiú vagy lány meglát leribancoz meg minden közbe meg pont én vagyok az aki otthon vigyáz a barátnője kisbabájára vagy főzőcskézik,minthogy ba*sassa magát a városi csőcselékkel a discoban szombat este :D.Tehát ha magamból indulok ki gondolom az ilyen nők nem rendelkeznek túl nagy ismerettséggel,tehát nehezebb őket becserkészni.Sajnos ez a hátulütője...de amúgy jól esett hogy ki írtad ezt a kérdést,mert sok barátnőm meg van hogy 1 éjszaka alatt 2-3 pasival is lefekszik én meg belegondolok hogy összesen voltam kb ennyivel.Néha gáznak érzem sajnos!:S
2011. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
18:30 Nem gáz,sőt ha ilyen vagy akkor,te pl pont az a ritka kis gyöngyszem vagy akit/vagy amilyet keresek vagy hát ilyen valakire gondoltam, már látatlanul is félig meddig feleségül is vennélek.:D , Szívesen beszélgetnék veled, nem akarok rámenős lenni, nem tudom hol laksz hogy nézel ki azon kívül amit elmondtál, és nem is érdekel egyik sem , De megismerni beszélgetni szívesen beszélgetnék veled,ha van kedved, már csak annyiból is hogy megtudjam az olyas valakik mint te hol lehet rátalálni vagy hogyan:p, elküldöm priviben az email címem és ha van kedved akkor írj rám.
2011. dec. 26. 18:51
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen lány vagyok, csak hosszú sötétbarna hajú :)

És bizony az ilyen lányok nem a bulikban vannak, hanem inkább otthon vagy munkahelyen. Legalábbis én nagyrészt otthon vagyok, néha a barátnőkkel. De nemigazán járok sehova sajnos, így fiúkkal sem ismerkedek nagyon.

Nem azért írtam ezt, mert ismerkedni szeretnék, csak azért, mert vannak olyan lányok, amilyet te szeretnél!

29N

2011. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!