Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Manapság is léteznek átkok,...

Igabcsy kérdése:

Manapság is léteznek átkok, szerelmi kötések?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak, akik hisznek az ezoterikában.


Tudom, hogy vannak akik ebből élnek.

Én a másik oldalra lennék kíváncsi. Aki volt már átok levételen, vagy kért szerelmi kötést, esetleg valami hasonló esetleg saját maga próbált ki ilyen jellegű dolgokat, az kérem írja le röviden, hogy sikeres volt-e.


2010. jan. 16. 11:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Nagyon nem volt sikeres,mert nem történt semmi,de a pénzt vitte ez a hülyeség.Mondjuk arra most kíváncsi lennék hogy így 1év elteltével mit csinál a másik,vagy milyen kapcsolata van:)
2010. ápr. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az anyukám és a barátnői ezoterikusak vagyunk..létezik átok én például hasmenést szoktam kívánni..de ugyebár amit kívánunk az visszaüt..néha énis megkapom:D...de ugy vagyok vele kitisztulok..az első hasmenéses ügyem 5.osztályban volt mikor elvette egy fiu a tolltartómat matek előtt.másnap óra közben nyügütt a srác és mondta nekem hogy megy a hasa...:Dszegény.A szerelmi kötéssel az a baj hogyha netán kiábrándulsz az illetőböl az IStenértse m fogod tudni levakarni magadrol.ha szeret valaki szeret kötés nélkül is..ha nem szeret fogadd el én így vagyok vele:)..Foglalkozz anygalokkal és járj meditációra(angyal) hidd el nagyon jó:)
2010. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Léteznek, de ez főleg tőled függ. Ha hiszel benne, akkor erősebb. De nem ajánlom, hogy a hitedet, s az akaratodat erre pazarold, mert ez vissza üt rád. Mert ilyenkor beleavatkozol másnak a szabad akaratába, s ezt durván mondhatjuk fekete mágiának.
2010. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!