Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon nagy baj? A gyes igénylő...

Vajon nagy baj? A gyes igénylő lapon elírtam a dátumot méghozzá az évet. Tudom durva mert kicsit téved az ember az egy dolog de ekkorát!

Figyelt kérdés
Szóval hát nem éppen egy kedves ügyintézőt fogtam ki csapkodot meg rendesen még dühöngöt is meg minden pedig csak bemutatkoztam hát én már alig vártam hogy szabaduljak! Aztán észre vettem hogy simán elírtam az évet mire ki akartam javítani észre vettem hogy a fénymásolóval majdnem tönkre vágta a kicsi anyakönyvi kivonatát mert rossz helyre rakta be és be gyűrte! Hát nem tudom hogy hozta össze de ezek szerint nem csak én alkottam.Most ez nagy baj? Vagy nem törödnek vele mert minden írat le lett fénymásolva.
2012. márc. 22. 10:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!