Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Albert Einstein meleg volt?

Albert Einstein meleg volt?

Figyelt kérdés
Allitolag nem tartotta sokra a noket.
2012. márc. 23. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Neked is annyi eszed lenne, mint neki volt, akkor te se tartanád sokra őket. :-)


Viccet félretéve Asperger-szindrómás volt, ami az autizmus egyik fajtája. És ahogy Sheldon Coopert se érdeklik a nők így, őt se.


[link]

2012. márc. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt az, de elég szarkasztikusan nyilatkozott a házasságairól. :D
2012. márc. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Na ebből látszik, hogy ha valaki a szakterületén zseni, attól még az élet más területén lehet mérhetetlenül ostoba. Albert, ha nem inged, ne vedd magadra. :D De ez vonatkozik minden (hím)sovinisztára!
2012. márc. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mérhetetlenül ostobának inkább azt nevezném, aki egy Asperger szindrómást zsenit megszól, mert azt nem érdekli a nemiség. Ez egy betegség és nagyjából olyan mintha "leostobáznál" egy színvak embert, amiért nem látja a színeket.
2012. márc. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Autista volt.
2012. márc. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Már első hozzászólólásomban megírtam:

"...Asperger-szindrómás volt, ami az autizmus egyik fajtája...", de valami eszetlenek csak gógyija volt hozzá hogy lepontozza.


"GYIK én így szeretlek."

2012. márc. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

"Mérhetetlenül ostobának inkább azt nevezném, aki egy Asperger szindrómást zsenit megszól, mert azt nem érdekli a nemiség. Ez egy betegség és nagyjából olyan mintha "leostobáznál" egy színvak embert, amiért nem látja a színeket."


Nem azt szóltam le, akit nem érdekelnek a nők, hanem azt, aki megveti őket. Oda is írtam, hogy Einsteinre nem vonatkozik, ha nem az ő inge. :) Csak szóba jött a topicban a házassághoz, nőkhöz való hozzáállás (igaz, csak poén szinten), és erre reagáltam (szintén nem véresen komolyan). Olvasd el mégegyszer, mert félreértettél. :)

2012. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

A megvetés az már egy durvább forma. Egyszerűen nem tartotta fontosnak a nemiséget, de az nem megvetés.

Pl Madame Curie-t nagyon is sokra tartotta és elismerően nyilatkozott róla mindig.

2012. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Rendben, ezesetben nem inge. :)
2012. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem meleg volt,hanem zsido:-)
2013. jan. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!