Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Nyáron megcsináltam...

Üdv! Nyáron megcsináltam 70ccm-re a simsonomat. én saját kézzel raktam össze. Most csak annyi gond van vele, hogy melegen gyengül a teljesítménye. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
nem hörög meg nem fullad csak gyengébb lesz. Hidegen, kb 20mpet szivatózom, akkor ha elengedem még fulladozik (mert hideg) és ha akkor szivatóval indulok el akkor lehet érezni hogy 70es a henger. Ha bemelegszik akkor a fene se mondja meg hogy 70es mert gyenge lesz. Házi rezóvan rajta 5000nél kezd el dolgozni azt hidegen nagyon lehet érezni, melegen egyáltalán nem. Alapjárat tökéletes.

2012. márc. 14. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nem biztos de a leirtak alapján hogy hidegen jó és melegen már nem annyira és most lett megcsinálva 70 ccm re és lehet hogy tulhevül mert nem birja ..lehet több mindent ki kellene cserélni benne erősebbre..ez csak 1 tipp
2012. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. Méghozzá arra, hogy a karburátor nagyon melegszik. Ezért tettem oda jó sok papírt(tömítés) most már üzemi hőmérsékleten is megfogható. Régen annyira meleg volt hogy szó szerint sütött. 2felömlős és valami gagyi henger lehet. nem hiszem hogy a nagy kompresszió miatt, de bármi előfordulhat.
2012. márc. 15. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!