Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell egy filmre feliratot...

Hogy kell egy filmre feliratot tenni, ha kiírom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy filmet ami 2 cd-s, jelen esetben 2 db avi fájl, és töltöttem hozzá feliratot is, ha kiírom, hogy csináljam, hogy működjön a felirat?

Légyszi ha valaki tudja, akkor úgy írja le, hogy egy laikus is megértse, azaz én.-)

Köszönöm!!


2012. márc. 23. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A felirat fájlnak ugyanaz legyen a neve, mint az avi-nak. Betűre pontosan, és akkor működni fog.
2012. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt hiszem sikerült, még nem tudtam kiírni, de a gépen működik, szóval remélem működni fog. És ha Nero expresszel írom ki, akkor csak simán ráírom a dvd-re a felirítot, és kész? Mert én hallottam valami olyasmit,hogy rá kell égetni a filmre, vagy az csak sima dvd formátumnál van??

Köszönöm előre is

2012. márc. 23. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha avi-ban van, akkor nem érdemes ráégetni, hiszen ott van a felirat fájl, mint forrás.

Teljes DVD-t (ami nem avi)nem érdemes csinálni, mert jobb minőségű nem lesz tőle, mert már a forrása is tömörített (ezen esetben az avi fájl)

Ha rendes DVD-t akarsz, akkor azt alapból úgy kell letölteni ISO-ban (a mérete minimum 4 giga)

De ha már megvan az avi, akkor ne törődj más formátummal. Ilyen formában több film is ráfér 1 lemezre.

2012. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaid, minden sikerült:-)
2012. márc. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!