Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti, mit gondoltok a szent...

Caravaggio kérdése:

Ti, mit gondoltok a szent johanna gimivel kapcsolatban? Lenne két gondolatom.

Figyelt kérdés
Na, az van hogy végiggondoltam ezt az egészet (1-6).Szerintetek ha Arnold nem el akkor C és Reni összejönnek.Mert szerintem nem.Mivel Arnold folyton bekavar mindenbe pl.:barátok.A második az lenne hogy Cortez miért járt Vikivel ha Renit szerette?????Abban biztos vagyok hogy előbb szerette Renit.Ez már többször is kiderül.De miért járt vele?Véleményeket kérek.Köszi :)

2012. márc. 23. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kihagytam hogy Arnold nem *megy el.
2012. márc. 23. 17:15
 2/10 anonim válasza:
77%
Hát hallod, fingom sincs... :/
2012. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jöttek volna össze,ha Arnold marad,mert mindig mindenbe bekavart.Tudta,hogy Cortez írta Reni nevét a hajónál meg Cortez miatt ment át rajból Reni.stb.És mindig szervezkedett C-nél is,hogy hagyja békén Rent.


C szerintem is szerette Renit(sztem a 2.vagy a 3.részben szeretett belé)de mivel ott volt Arnold,nagyon nem tudott felé közeledni.Ezért sztem Viki renielfelejtős project vagy féltékennyétevős cselekedet volt.

2012. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ja szerintem is .....de most már "heppiend"
2012. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Óóó..köszönöm a válaszokat.De szerintem még az elsőben szeretett bele.Hiszen a 6.-ban mondja mikor beszél Reni a gördeszkás korszakáról hogy imponáltál te anélkül is...szóval szerintem még az előtt szerette.De nem tudom biztosan. :)
2012. márc. 26. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Viki is Arnold miatt volt. Ha újra elolvasod, úgy van, hogy Reni beteg, és Cortez elmegy hozzá. Utána Arnold is megérkezik, összeveszik Cortezzel, elég durván. És azután lesz barátnője Corteznek. Reni akkor látja meg, amikor abból a betegségből visszamegy.
2012. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó ég!!!Ezt nem is vettem észre! De... akkor azért ment át Renihez! Hogy megszerezze/megkérdezze/elmondja..nem? Ha Arnold nem megy el akkor lehet hogy már rég járnának..nem úgy réről mint ahogy a 4.-be. óóóó leverem azt a.. amúgy köszi a válaszokat! :)
2012. ápr. 14. 18:18
 8/10 anonim válasza:
Cortez már az első részben szerette Renit. Azt mondja (a 7-ben úgyhogy bocsi annak aki nem olvasta) két biztos pont van az életében: Reni és Ricsi. Addig mindig elment a régi sulijaiból. Úgyhogy valószínűleg azért járt Vikivel, amit mondott az előző válaszoló.
2012. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem Arnold azért volt a történeteben mert az ő "segítsége" nélkül túl hamar összejöttek volna, és lehet, hogy a 8.-részre már nagyon unnánk.

Amúgy Viki nem tudom miért volt, tuti, hogy Cortez nem szerette, de "féltékennyé-tevő" vagy "búfelejtő" programnak kicsit durva :(

2012. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Najó szóval mostanra már mindenki olvasta a nyolcat, legalábbis nagyon remélem, de azért..

*SPOILER*

Szóval C már az első résztől kezdve szerelmes volt Renibe, ezt a medencében, az osztálykiránduláson közli is vele

’-…aztán rohadtul idegesített, hogy beléd zúgtam.

-ez mikor történt?

-folyamatosan…’

meeeg ööööööm..valamelyik részben, azt is mondja neki h ’ha te nem vagy már a tizediket sem itt járom..’

*SPOILER VÉGE*

Szóval, ha Arnold nem megy el, két imádott galambocskánk biztosan nem jön össze, Arnold valóban kissé szociopata, de hát ő ilyen.

És a másik kérdés..öööm.. nem biztos infó, de én úgy hallottam, hogy C azért járt Vikivel, mert ez volt Viki feltétele, azért hogy belépjen a bandába, szóval..jóó, hülyén fogalmaztam, de értitek és ez a lényeg. :D

2013. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!