Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha 14 évesen nem tudok...

Gáz ha 14 évesen nem tudok főzni, sütni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, szeptembertől középsulis.

Nem tudok főzni se sütni. A saját szobámat mindig rendbe rakom. De főzni még sosem főztem. Anyát sokszor kértem már,hogy tanítson meg főzni és sokszor megkérdem,hogy ezt hogy kell azt hogy kell... Aztán mikor szeretnék segíteni mindig azt mondja,hogy most ezen gyorsan túl akar lenni..:( De így sosem fogok megtanulni főzni és én szeretnék mert azért nem vagyok már kislány.. Az osztályban a lányok,sőt, még a fiúk közül is pár tud főzni meg sütni pár dolgot. Mivel vehetném rá anyát,hogy tanítson meg pár dologra?


2012. febr. 26. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha anyira megakarsz tanulni fözni az is egy opció hogy anyukádat nézed hogy mit csinál és te meg szemléled,tanulmányozod.Amikor meg fözni akar anyukád akor elötte 1-2 nappal beszéld le vele hogy szeretnél segíteni majd neki.
2012. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
áh!az nem baj,ha nem tudsz 14 évesen főzni!de arra figyelj hogy ha nagyobb leszel,és már ott tartasz,hogy készülődsz az egyedüllétre akkor már tudj magadtól csinált,változatos ételeket enni!a második kérdésre csak vázlatosan tudok választ adni,de ezt neked kell majd kitalálni!szerintem ha mindig siet,akkor kicsit hamarabb beszéld meg vele,hogy segíteni akarsz,mert akkor valószínű,hogy nagyobb az esély a "győzelemre"!és néha (gondolom te is tudod),van olyan hogy tényleg sietnie kell,és van olyan is,hogy tényleg át akar rajta esni!szerintem még annyit tehetsz az ügyben,hogy megkéred,és komolyabban mondod neki,hogy te tényleg szeretnél már egyedül egy-két dolgot megcsinálni magadtól,mármint a konyhával kapcsolatosan!
2012. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ma már sütöttünk sütit:) Amit most megyek le megkóstolni:)

Megbeszéltem vele dolgokat,hogy minden hétvégén lemegyek segíteni főzni stb.:)

2012. febr. 26. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már 30éves nő vagyok és nem tudok semmit főzni.. azis gáz?
2012. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!