Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a TB-t nem fizettem 1 évig...

Chrystyna kérdése:

Ha a TB-t nem fizettem 1 évig mert külföldön voltam. és még nincs munkám. Hogyan fizetem be havonta most és kell e utólag fizetni arra az egy évre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na már csak annyit mondasz, hogy a legtöbb esetben.... szóval akkor nem minden esetben... akkor meg... akkor te is belátod, hogy nem minden esetben küldik. akkor meg ne hordj le már pedig ez így van stb szöveggel. abban igazad van, hogy nem szabad mondani, hogy ne fizessen mert nem mindenki járhat úgy mint én és nem akarok másnak bajt. szóval ezért elnézést... de te meg lásd be, hogy más is magából indult ki, hogy ő kapott csekket. én is magamból én meg nem... ennyi..
2012. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Jajjjj...Tehát:Miért kötelező a TB??nem kötelező...elvégre azért mész be ,hogy megkösd.Ha kötelező lenne,egyből küldenék a csekket.Ez egy biztosítás ami a nevében is benne van.Vagyis:aki minden hónapban fizet,ingyen veheti igénybe az alap ellátásokat.Aki nem fizet(MERT NEM KÖTELEZŐ)annak kikel fizetni az ellátás árát,ha úgy adódik.AZ már egy más kérdés,hogy megéri TB-ét fizetni mert bármikor elüthet egy autó!Asszem ha nem fizetsz még utána is biztosítva vagy pár napig és azután megszűnik a BIZTOSÍTÁS(!!!).Én is voltam fél évig TB nélkül és elmentem megkérdeztem egy TB ÜGYINTÉZŐT(mert hogy ilyenek is vannak)hogy mi a nagy helyzet....szóval no para,illetve csak akkor van ha komolyabb panaszaid illetve baleseted lesz.
2012. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!