Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti is szeretitek a, , Szent...

Ti is szeretitek a, , Szent Johanna Gimi-t"?

Figyelt kérdés
Szent Johanna Gimi
2012. márc. 2. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem, de csak azért nem, mert nekem Arnold "tetszik" nem pedig Cortez, és ez így kész szenvedés...

Csak az első kötet van meg, de azt sem olvastam végig (tudom, hogy mi lesz...)



De amúgy érdekes, és szórakoztató, csak hát nagyon idegesít, hogy Reninek Cortez tetszik, amikor ott van Arnold.. :)

2012. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hdodo válasza:
Szerintem, egy nagyon jó könyv. De komolyan. Tini lányoknak, tökéletes, ugyan is nem egy sablon sztoriról, van szó mint a legtöbb könyvben. Mindig tartogat az ember számára meglepetést. Az előttem szólónak, pedig üzenem, hogy attól még, hogy ő Arnold párti, nyugodtan, olvassa el ugyan is lesznek meglepetések.:)
2012. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy kicsit ciki, de nagyon jó könyv,Arnold viszont nem sokáig lesz még ott, úgyhogy minél több időt szeretne vele tölteni.De igen Arnold már 9. ben odavolt Reniért. És amúgy ki a kedvenc szereplőtök? (Tudom, Arnold...:p)
2012. márc. 3. 08:21
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon:)

Hát...Kedvenc szereplő...

Cortez, mert ő Cortez.

Reni, mert a főszereplő,

Ricsi, mert nagyon aranyos Virággal, és Reninek is csomószor segít, meg a stílusa miatt, meg ilyenek,

Virág, mert őt nem lehet nem szeretni,

Aztán Kinga, Zsolti, mert iszonyat sokat lehet rajtuk röhögni. És nagyjából ennyi. A többiek csak a szeretett szereplők közé tartoznak.

2012. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 k.lau13 ***** válasza:
Csak hogy egy ilyen választ is kapj, bármilyen hihetetlen, én még nem is olvastam :)) de sokan mesélték már, miről szól, és könyvesboltban bele is olvastam, ezek alapján nem rossz :)
2012. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 emma9797 válasza:
Oszinten, az elejen nem nagyon birtam es az elso kotet egy evet igenyelt....de amikor lattam hogy a bartanoim mennyire szerettek ujra nekifogtam...es oda jutottam h reggeltol estig csak olvastam es a 3., 4., es 5. kotetek csak 1-1 napot igenyeltek. Nagyon megszerettem :X
2012. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
én nagyon szeretem:) letehetetlen...vagyis nem vagyok egy nagy olvasó, van pár könyv ami megfog...viszont a szjg a kedvenceim közé tartozik.:) és már ott tarok h nemakarom kiolvasni őket mert akkor nincs másik, mivel nem tudom letenni 1-2 nap alatt kiolvasom őket:( és akkor mérges vagyok magamra..cchh..most olvastam ki 6. és nagyon tetszett várom a hetet:D
2012. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem. Én 22 éves vok és a húgom kezdte el olvasni aki 15 éves. Másról sem tudott beszélni csak erről a könyvről. Komolyan az idegeimre ment. Azt hittem újabb tini regény, de végül beleolvastam és végül is egy hét alatt ki olvastam mind az 5 részt. Most meg két nap alatt a 6.at. Szerintem nagyon jól van megírva. A nyelvezete is hiteles egy "diák naplójához". Komolyan aki volt gimis tuti van egy-két jelent benne ami magára vagy az osztályára emlékeztet.
2012. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én nem tudom letenni, de sajna az 5.-et kivették a könyvtárból, és az összeset nem akarom megvenni, pedig majd szétrobbanok, mi történt Arnolddal meg Renivel. Miért kellett elmennie?!? Brühűű :DDD istenem, csak vigyék vissza :D
2012. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szeretem-e? IMÁDOM! annyian olvasták a suliból, hogy gondoltam belekukkantok, letöltöttem a netről mind az ötöt, és azon kaptam magam hogy 1 hét alatt kiolvastam. kedvenc szereplő? hát nemtudom, nekem nagyon nincsen, mert én mindegyiken tudok nevetni, de legjobban azt bírom mikor Zsolti szívatja Kingát.. meg aztán Reni is szokott hülyeségeket csinálni. érdemes megvenni, igaz én nem vettem meg, a 6. részt pedig nemtudom leölteni, online könyvesboltokban nem rendelhető, és mivel nem lakok nagyobb könyvesbolt közelében egyenlőre várok pár hetet, igaz alig bírom, hogy ne kezdjem el olvasni..:)
2012. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!