Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan "tűnhetett"...

Szerintetek hogyan "tűnhetett" el?

Figyelt kérdés

Hétfőn mentem versenyre, de mivel nem volt nálam pénz ezért nem busszal mentem a helyszínre, hanem apával. A bérlet a kezemben volt (távolsági), és egy irattartóba volt amiben benne volt a bérletváló, a diákigazolvány, és persze a bérlet is. Amikor kiszálltam, akkor tisztán emlékszem, hogy betettem a táskám első fiókjába és becipzároztam(csak nem néztem oda). Másnak (kedden) amikor szálltam volna fel a buszra, nem volt már ott a bérletem. Szerintetek hogyan "tűnhetett el"? Amikor kiszálltam a kocsiból kiránthattam volna, vagy ellophatták.(Most van egy gyerek azt osztályba aki lopott pénzt.) Szerintetek?

Egy aggódó lány.


2012. márc. 24. 14:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Arra hogy kiránthattam azért nem tudok gondolni, mert becipzároztam és mélyen belenyúltam a táskámba. A lopásra pedig azért nem, mert mit kezdene egy bérlettel?
2012. márc. 24. 14:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Csakis a csenő manók vihették el.
2012. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!