Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam a kocsma wcbe a...

Találtam a kocsma wcbe a mosdókagyló mellett egy fehér köves ezüst gyűrűt, oda akartam adni a pultosnak de nagy volt a sor, inkább zsebre tettem, most bűntudatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
De elég szerencsétlen vagyok ahhoz hogy végre velem is történjen ilyen jó, lehet megtartom, vagy leadom. Ti mit tennétek?
2009. jún. 14. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha leadod a pultosnak, akkor lehet, hogy ő teszi zsebre.

Nagyon valószínűtlen, hogy megtalálod az igazi gazdáját.

Tedd fel a netre, vagy add be a zaciba.

Ne legyen bűntudatod.


Én egyszer egy mobiltelefont találtam a RS bűtorüzlet egyik székében és leadtam az információs pultnál. Szerintem az a dolgozó zsebében landolt és nem az eredeti tulajdonoséban.

2009. jún. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy a pultos megtartaná, ha odaadnád. Először is, ha közszemlére teszi gátlástalanul jelentkezik akárki, hogy ő hagyta el. Ha viszont nem, akkor honnan tudná aki elhagyta, hogy tőle visszakaphatja? Persze ez helytől is függ, mi mondjuk ilyen kis családias helyre járunk, mindenki ismer mindenkit, a pultos is jó barát, ott visszakerülne a tulajdonosához, ha nem egyszeri vendég volt, de egy forgalmasabb helyen tuti nem. Én megtartanám szerintem. Esetleg azt lehet mondani, hogy találtam a női mosdóban "valamit", akinek hiányzik az megkapja, ha tudja mi az és le is tudja írni, hogy is néz ki.

De ez legyen a legkevesebb, akinek annyi esze van, hogy a kocsmában lehúzza a gyűrűjét, mert egy gyűrű csak úgy nem esik le, aztán ott hagyja, az megérdemli, hogy nem kapja vissza.

2009. jún. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szerencsétlen vagy, akkor miért nem fogod fel úgy, hogy ez a "Fentiek" ajándéka? Ők adták Neked! Aki elveszítette, az talál mást. Az élet kárpótolja Őt is, akárcsak Téged most!
2009. jún. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen sok örömöd benne, használd egészséggel! A "szerencsétlenségeddel" kiérdemelted! Aki elhagyta, annak vagy nem számított, hiszen nem vigyázott rá, vagy nem volt rá méltó. Ha mégis, akkor róla sem feledkezik meg a Gondviselés.
2009. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mégis csak úgy döntöttem hogy megtartom :) Ennyi szerencsém az életben nekem is lehet.
2009. jún. 14. 06:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd csak meg:):)

Úgyse kerülne semmi esetbe se vissza a gazdájához:D

Használd egészséggel:)

2009. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!