Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van szinte minden...

Miért van szinte minden mondatban helyesírási hiba? Nem tudtok helyesen írni? Vagy csak nem akartok?

Figyelt kérdés
Csak mert fáj olvasni azt, ami tele van helyesírási hibával.

2012. márc. 24. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Miwan emberr?? Mutass mrr legalaáb 1 kérdést aholl szinte minden modatba helyesiráasi hiba van!
2012. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú,ez az előző szuper vicces lett. xd

De ez egyébként jó kérdés. Engem például baromira tud zavarni. Sokan azt mondják,azért írnak így,mert sietnek és nem figyelik a betűket.

De ez tiszta hülyeség.

Örülök,hogy nem csak én vagyok ezzel így. :D

2012. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ez tényleg nem magyarázat. Van különbség az elütés, meg a helyesírási hiba közt.
2012. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 macintosh válasza:
85%
Jó felvetés! Ami engem idegesít pl: eccer, mijen, átláccó, télleg. Ezeket itt a GYK-n gyûjtöttem. Azt nem értem, hogy a program is jelzi, hogy hibás a szó, de nem érdekli ôket!!! :(
2012. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, a legdurvább az ebből fakadó félreértelmezés, láttam már olyat hogy a sok birka elkezdett szapulni egy nőcit facebook-on, mert az adott egy címet egy fotónak, például; egy kisgyerek egy szemétdomb tetején guggol, a fent említett nő, ennek a képnek azt a "címet" adta, csak úgy saját kedvtelésére, hogy; HÁTHA MA TALÁLOK EGY SZÁRAZ KENYERET. És a sok gyökér, aki nem tud két mondatot leírni sem, nemhogy értelmezni, ezt úgy vette mintha a nő ezen a gyereken gúnyolódna, hát ne tudd meg, majdnem sírva fakadtam hogy hogy lehetnek ilyen buták az emberek, főleg a magyarok. És nem csak fiatalok, hanem idősebbek is bőven... Elkeserítő, egyszerűen a nyelvünk agonizálását látom amikor ezt tapasztalom, így ma már inkább motivációnak fogom fel, hogy minél többet olvassak, vagy írjak, verseket, kis bekezdéseket amiket épp enged a fantáziám. Én sem tartok be minden helyesírási szabályt, de ha észreveszem, javítom, ha meg a tipikus "sietős" (de hova) emberekkel találkozom valahol, vagy beszólok, vagy hagyom a fenébe. Van még egy eset, mikor az ilyenek kezdenek okoskodni, hát azt nem nagyon tűröm, ilyenkor többnyire elmesélem neki szépen magyarul, hogy miért is marad hiteltelen egy életre az adott illető.:)
2012. ápr. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!