Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefordítaná nekem ezt a...

Lefordítaná nekem ezt a szöveget? Angolról-magyarra

Figyelt kérdés

Nagyon szépen köszönöm!


It was great to hear from you. I’m very busy at the moment , working hard at the restaurant. Anyway,

I would be more than happy to give you some information about the cookery training course I attended.



To begin with, I’ll tell you about the course itself. It was a very well organised four week course . The lesson lasted till six in the evening and they were three times a week. They took place at Dewhurst College and the facilites were great. As for the chefs,they were experienced and very helpful. I found it very easy to work ,with them and I’ve even kept in touch with some of them. However,the fees were quite expensive , but it was definitely worth it . When the course was completed I recived a certificate and, as you already know,I managed to find a job within weeks.



So, if you’re thinking about singing up for the cookery course , I recommend it. If there’s anything else you’d like to know, dont’t hesitate to ask .


Best wishes


2012. márc. 25. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a szabad fordítás híve vagyok, tehát nem szó szerint fordítok, hanem lazábban magyarosabban:


Örülök, hogy hallottam felőled. Jelenleg eléggé elfoglalt vagyok, sokat dolgozom az étteremben. Habár örömmel mesélek neked a szakács tanfolyamról amire járok.


Kezdetnek magáról a kurzusról beszélnék. Ez egy nagyon jól szervezett 4 hetes tanfolyam volt. Az órák este 6-ig voltak heti három alkalommal. A Dewhurst College-ben /vszeg Főiskola, de más oktatási egység is lehet/ tartották őket és a felszereltség is nagyszerű volt. A chéfek szintén tapasztalt és segítőkész emberek voltak. Nagyon jól lehetett velük dolgozni és néhányukkal még most is tartom a kapcsolatot. Annak ellenére hogy a költségek elég magasak voltak úgy érzem megérte. Amikor a kurzust befejeztem kaptam egy oklevelet és ahogy már tudod pár héten belül munkát is találtam.


Egyszóval ha azon gondolkodsz hogy elkezdesz egy szakács tanfolyamot ezt mindenképpen ajánlom neked. Ha szeretnél tudni bármi mást nyugodtan kérdezz.


Minden jót,



///// ha tanfolyamok után érdeklődsz vagy ismerősöd érdeklődött a neten csak szólok hogy külföldön elterjedt hogy kétes iskolák osztják a papírt jó pénzért ami álláskereséskor derül ki hogy semmit se ér, ha házi volt akkor mindegy :D ////

2012. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!