Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a szöveget angolra?

Figyelt kérdés

melyik film ez.Arról szól h 6O(?) as években két kis ikerlányt megerőszakolnak és egy közeli tóba dobják őket majd egy arra járó kb 1O éves néger kis srácra fogják a gyilkosságot és villamosszékben ki is végzik (arra tisztán emlékszem h a gyerek fejére egy zsákot húznak mielőtt kivégzik és szegény gyerek nagyon fél és többen nézik a kivégzést az üveg falon keresztül) ezzel le is zárják az ügyet. Majd 3O év múlva egy fickó előveszi újra az aktát h újra kezdje a nyomozást. Arra emlékszem még hogy a gyilkosságról készült fotókat nézegeti a nyomozó és az egyik képen harapás volt az egyik kislány nyakán és azt mondta a nyomozó hogy egy gyerek nem tud olyan nagyot harapni mit ami a képen van meg a végén megtalálja az igazi gyilkost aki főbe lövi magát és arra emlékszem hogy amikor lelövi magát a házban az ablakot mutatja kívülröl és csupa vér lesz az egész ablak. Sajnos nem tudok szereplőket és másra már nem igen emlékszem!annyit mondok hogy nem a halálsoron cimü filmről van szó.előre is köszönöm a segítséget ha valaki szereplőket is tud vagy valami információt még a filmből.


megköszönném:)


2011. júl. 22. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 mondatot szívesen fordítgatok itt, de ezt már nem. Tanulj meg angolul vagy használd a google fordítót.
2011. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én megtanultam volna ha lett volna rá esélyem:)a google viszont nem fordít pontosan én meg megszeretném tudni h milyen film lehet ez mert találtam egy angol oldalt ahova beírhatnám...
2011. júl. 22. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Na jó, lefordítottam :) Bár nem szoktam, mert hát ingyen nem dolgozunk :)


"What movie is this? In the 1960s two sisters were raped and thrown in a nearby lake. A 10 year old african-american boy was accused for the murders, only because he was nearby. This boy was later executed in the electric chair (I can clearly remember his face and the black bag on it, he was terrified and several spectators were behind a glass), and the case was closed. Thirty years later this guy reopens the case to start the investigation again. I remember that he was looking at photos taken at the murder scene and one of the girls neck had a bite mark on it. This detective guy says 'impossible that a child can leave a bite mark so large'.


In the end, the detective finds the real killer who shots himself in the head, and I remember that when he does this the camera is outside the house and the window gets splattered with blood.


Unfortunately I don't remember any names or anything else. I can only say that this movie is NOT the 'The Green Mile'.


Thank you in advance for your time and help for any information regarding the above mentioned movie."


Sok sikert hozzá.

2011. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
komolyan nagyon szépen köszönöm!!!örök hálám érte:)
2011. júl. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!