Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválásnak szöveg. Tipp?

Tetoválásnak szöveg. Tipp?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást a lábfejemre. Szöveg lesz, csak nem tudom még pontosan, hogy mi is legyen. A két nyuszim emlékére szeretném, akik olyanok voltak nekem, mint a gyermekeim :( Olyanra gondoltam, hogy tovább élnek mint csillagok...vagy angyalok. Ha tudnátok segíthetnétek valamilyen szöveget találni. Aki hülyeségnek tartja, az tartsa magában, már kaptam véleményeket, de igazából nem hat meg. :)
2012. márc. 28. 12:15
 1/6 anonim válasza:
67%
"Narancs vagyok,ne hámozz meg"
2012. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hülyeség...hány éves vagy?
2012. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a hülyeség, hogy itt kérdezed meg ismeretlenektől... ez egy olyan dolog, ami csak rád tartozik, neked kell kitalálni, mi nem mondhatjuk meg. mégis, hogyha valamit magadra tetováltatsz amit itt ír valaki, vissza gondolsz és gyik-en írta valaki a szöveget... szerintem így megfogod bánni, nem bántásból írtam ezeket, csak gondold át!
2012. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos dolog! Nekem is van egy nyuszim, akit úgy imádok, mintha a gyerekem lenne :) Én egy olyan színű fekete-fehér nyuszit fogok magamra tetováltatni, amilyen ő is. Csak piciben, és nem ilyen kidolgozott fotószerűen, csak egy "rajzot", már félig megvan a terv :)

Egyébként ezt tényleg neked kell érezned és kitalálnod, hogy milyen szöveget szeretnél, ebben teljesen idegen emberek nem igazán tudnak szerintem segíteni.

2012. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második kommentelőnek van igaza!
2012. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párdon, a harmadiknak:D
2012. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!