Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vérfarkas vagy a farkasember...

A vérfarkas vagy a farkasember az amejík jobban hasonlít a farkashoz és jobban tudja kontrollálni magát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
mer nem ugyanaz a kettő? :O
2012. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanaz.
2012. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Pont most kezdtem bele egy ilyen vérfarkas-farkasember regénybe, és nekem is el kellett gondolkoznom rajta. Szóval: a farkasember, és a vérfarkas is legtöbbször emberi formában van. Az utóbbi teliholdkor, az előbbi bármikor képes átváltozni. A vérfarkas, mint nevében is benne van, vérrel táplálkozik, míg a másik emberi kajákat eszik.

A kérdésedre válaszolva a farkasember hasonlít jobban az emberre, s az is tudja magát jobban kontrollálni.

2012. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom épp fordítva (utolsónak) ha jól tudom a vérfarkas(amelyik a farkasra hasonlít jobban)vagy néhány helyen alakváltó bármikor átváltozhat(főként éjjel)és álltalában ő írányít nem a benne rejlő állat,míg a farkasember amely teliholdkor elveszti emberi emlékezetét és bármivel végez ami szembe kerül vele a telihold alatt.ja és utolsó válaszoló az ami vérrel táplálkozik a misztikus lények közül VÁMPÍRNAK nem vérfarkasnak hívjuk,mivel angol nevük egyaránt werewolf(farkasember)nyilvánvaló hogy eredetileg egy és ugyanazon lényről volt szó,de mivel a vérfarkas modernebben hangzik és a 12-16-os karikás filmekbe nem illenek horrorisztikus kétlábon járó szőrgolyók,így nagy/furcsa farkasokként ábrázolják őket a filmekben és vérfarkasnak hívják,míg a horrorban régi filmben álltalában 2 lábon jár,és farkasember bár van ahol itt is vérfarkas.
2012. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!