Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » UV fényben világító, átlátszó...

UV fényben világító, átlátszó festéket hol tudok venni Pesten, Budapesten?

Figyelt kérdés

Kórházban megy a lopkodás, hűtőből kizabálják a kaját, pénzek tünnek el, ruhák...

Azt találtuk ki, hogy van átlátszó tinta ami uv fényben világít és olvasható..

Ilyesmi kéne nekünk is, csak amit nem lehet lemosi, az illető nem veszi észre h olyan lesz, ha hozzáér a tejesdobozhoz...

Este viziten a nővér segítségével körbevilágítjuk a betegek kezét, és megoldódna a probléma...

Nem merek hozatni be kaját, a korházi koszt egy rakás szar, lefogytam mióta bent vagyok már 8-9kilót, és nehogy már egy tolvaj miatt ne tudjak a hűtőben ételt tárolni... -.-


Segítsetek légyszi, Köszönöm előre is nagyon!!!



2012. márc. 29. 10:25
 1/2 DannyZuko ***** válasza:
szinte bármelyik értelmesebb festékboltban vagy hobbiboltban kapsz ilyesmit. Nekem is csócsálta valaki a joghurtomat. én hashajtót tettem bele miutén felbontottam... 2 óra múlva meglett a tolvaj :)
2012. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk is kitalálták a hashajtózást, csak virus is van az osztalyon meg 88an vagyunk nehezebb lenne kiszurni, jo ez a vilagitasosdi, nover is belement.. :) remelem talalunk, illetve apam talal festeket, köszönöm, szia :))))
2012. márc. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!