Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vernék véresre egy...

Csak én vernék véresre egy "mai páva srácot"?

Figyelt kérdés
Undrítóak,mind ugyanúgy néz ki és önteltek csak tudnám mire.....pfúúúúj
2012. márc. 30. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a saját dolgommal törődök.

És szerintem te se örülnél neki, ha egy ilyen "mai páva srác" beszólna amiatt, hogy te hogy nézel ki.

(Mellesleg milyen az a páva? Sajnos nem vagyok tisztában ezekkel a mai stílusokkal, pedig nem vagyok öreg, sőt.)

20l

2012. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy kissé agresszív? Piszológushoz menj, mielőtt börtönbe kerülnél!
2012. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kivágott mellkasú pólót,beszartam nadrágot,műanyag órát hordok gyerekek,mellesleg szétszoláriumozva.
2012. márc. 30. 17:23
 4/5 dorcsuu válasza:
Mi sulinkban rengeteg ilyen van, facebookon mindnek nagyon "raj" képe van, az idősebbek bagóznak, mint az állat, "übercool" ruháik vannak, térdig letolt nadrágok, dc cuccok minden mennyiségben, feltúrt, zselézett vagy szembelógós hajjal... Rohadt beképzeltek, minden csajjal flörtölnek, aztán otthagyják a francba őket.. De ez a rosszabbik eset. Az osztályomban van egy pár gyerek, aki kicsit "páwák", de nagyon kedvesek csak megjátsszák magukat, meg hát a menőzés...
2012. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy miközben mindenki annyira eredeti akar lenni, mégis egymást majmolják. Aprócska koromban én voltam Parittyás Thierry, később Allen Gisberg. Csőnadrág, szimatszatyor. Most meg egy vén f...

Ők is Így járnak, ha megérik. S az élet majd kiosztja a jutalmakat. Kíméld az öklöd.

2012. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!