Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 vagyok. Kipróbáltam a...

15 vagyok. Kipróbáltam a pelenkát, de lebuktam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyukámmal élek, és kipróbáltam milyen ez. (izgat szexuálisan, meg csak tetszik is)

Tegnap este felvettem, kipróbáltam, és "használtam", de már este volt, nem tudtam kidobni úgyhogy levettem, összehajtottam, hogy holnap, vagyis ma kidobjam.

Viszont felvettem egy másikat, és abban aludtam, csak az volt a baj, hogy 10 kor keltem fel, anyámra, aki bejött a szobámba, amikor sosem szokott mert mindig felkelek normálisan, és megtalálta a pelenkámat, a használtat, és ki voltam takarózva félig, így meglátta, hogy rajta is van. nem mondott semmit csak elkezdett hangosan nevetni, ami nekem nagyon rosszul esett, én meg sírni, és elkezdte mondani hogy most mi van? visszafelé fejlődsz? nagyon rosszul esett, akkor bevágtam az ajtót, és azóta a szobámban vagyok, még csak nem is ettem. mit tegyek?


15f



2012. márc. 31. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Hú kösz szépen, végre sikerült kiröhögnöm magamból az elmúlt napok fáradalmait xD.
2012. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
gondolkodj... és talán legközelebb sikerülni fog egy olyan viccesnek gondolt kérdés kiírása is amit nem fapofával olvasok végig.
2012. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez nem vicc ez valóban megtörtént...
2012. márc. 31. 14:30
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Te beteg vagy, fiacskám, vagy túl jó dolgod van!
2012. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
No comment....
2012. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb védekezés a támadás!

Egyrészt anyukád jó fej lehet, hogy ilyen humorosan fogta fel, más anyuka rögtön pánikolna, hogy baj van a fiacskájával.


Szerintem menj oda röhögj te is és mondd el neki, hogy valamit olvastál valahol és kiváncsiságból kipróbáltad de ne nézzen hülyének nem zakkantál meg nem kell megijedni.

2012. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de én nagyon félek odamenni hozzá. baromira. félek hogy már nem az vagyok a szemében mint korábban:(
2012. márc. 31. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem is jófej anyud van :D

tök jól reagálta le xD


am meg mi van semmi?

röhögött rajta, nem ordibált hogy akkor húzzatok pszichomókushoz...


am én meg ennyi idősen lányként yaoi és yaoi incest képeket mutattam anyumnak... nah az se jobb... de csak röhögött meg elpirult. :D és nem nézett betegnek... pedig ezek már elég perverz dolgok szerintem...

2012. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én is kiszeretném próbálni a pelenkát! te hol találtál?
2012. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
mond meg anyádnak ki akartam probálni
2012. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!