Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érzek szeretet?

Nem érzek szeretet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és körülbelül 13 éves korom óta kihalt belőlem a szeretet, egyszerűen nincs olyan rokonom, akit szeretek, még a szüleimet se, pedig mindig egy jószívű fiu voltam ! De tudom, hogyha meghalna az egész családom, akkor sem hullajtanék egy könnycseppet sem, és nem is fájna... Nem értem...
2012. ápr. 2. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, én se vagyok az a "Jajdeszeretlekanya!" meg hasonló típus. Mikor apám meghalt, én nem sírtam. Én (de a családom is) nem vagyunk valami érzékeny típusok.


A szeretet nemcsak abban nyilvánul meg, hogy valakivel csöpögősen tudsz beszélni meg ilyenek... Te nyilván nem vagy túl érzékeny és érzelmes, de ettől még szeretsz másokat, megtennél értük sokmindent ha szükségük lenne rá, szíveden viseled a sorsukat, és teszel velük jókat. Tehát szeretsz.


Ha nem érzed, akkor is.


Egyébként én is jobban kedvelem a barátaimat, mint a családomat. Ha te is így vagy ezzel, akkor ne érezd magadat egyedül.

2012. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, hogy nem így van ! Nem voltam szomorú amikor meghalt két közeli rokonom is, egy könycsepp se jött ki, s szomorú sem voltam, de mégis ha látok pl egy állatot, akit bántanak, azt nagyon tudom sajnálni !
2012. jún. 24. 22:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondom, nem vagy egyeüdl! Nyilván nem olyan jó rokonokat kaptál vagy egyszerűen csak nem érzel olyan erős érzelmeket emberek iránt. Én is ilyen vagyok.
2012. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Értem, de régen volt bennem szeretet pedig !
2012. jún. 26. 16:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Értem. Ha ez teljesen magától alakult így, akkor szerintem ne aggódj emiatt. Ha viszont valami dolog váltotta ki ezt belőled (mint amit említettél, 14 éves korodban), és úgy érzed, hogy emiatt nem vagy olyan még most sem (akár közvetett következményként is), mint régen, akkor szerintem egy szakember (pszichológus) tudna neked segíteni. Ők tényleg értenek az ilyen problémákhoz.
2012. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen tényleg úgy érzem, mintha más lennék azóta ! De tuti hogy nem megyek el psihológushoz..
2012. júl. 2. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!