Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok és van...

12 éves lány vagyok és van egy (sztem) nagyon ciki infom. Sajnos még nincs mellem.160 cm magas és 40 kilo vagyok és már szeretném, hogy legyen mellem, de nincs. Tudom, hogy ciki. Tudnátok valami (pl. mit egyek, hogy nőjjön vagy vmi. ) tanácsot adni?

Figyelt kérdés
problémák,testi problémák,lány
2012. ápr. 2. 19:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
16 éves utolsó hozzászóló.: ha valaki nagyon meghízik, és nagy lesz a melle, és utána lefogy, lógni fog. :\ egyébként nincs evvel semmi gond. ha szeretni fog téged egy fiú, ne a külsődért, és főleg ne a melledért.. majd ha 20 éves leszel, és még mindig ekkora (amit kötve hiszek) majd akkor foglalkozz a dologgal.
2012. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

van akinek sose lesz, max ha teherbeesik, addig az ideig megduzzad. de szoval nyugi, ez nem furcsasag!:)

persze meg siman nohet is!;)

2014. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!