Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 169 cm magas vagyok,51 kg....

169 cm magas vagyok,51 kg. Hamarosan végre lehet egy olyan cipőm, amit már 3-4 éve szeretnék, de kb.6-7 cm-es talpa van. Nem lenne ciki/túlzás ilyen magassággal hordani? =/ 19/L

Figyelt kérdés
Igazából konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy nem gondolná-e minden ember úton-útfélen azt, hogy "úristen, alapból colos, minek a cipő?-_-" Mert ez nagyon bántana, évek óta nem tudom magam elfogadni a magasságom miatt - és azok a megjegyzések kíméljenek, hogy ha ennyire nem tudom elfogadni a magasságom, akkor minek pluszba a cipő - nem a magas talpa miatt szeretném hordani, hanem mert irtóra tetszik a külseje.=( És valahogy az se vígasztal, hogy vannak nálam sokkal magasabb lányok - rajtuk valahogy nem zavar, csak magamon:/
2011. szept. 1. 18:41
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
100%

a fő kérdésedbe nem szólok bele de nagy tévedésben vagy ha azt hiszed hogy 169cm el magas lány vagy főleg hogy collos. egyáltalán nem vagy magas 169cm rel.

mielőtt azt hiszed hogy én 2méter vagyok és azért írom ezt ezért le írom hogy 176cm vagyok és 21/f

2011. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát... köszi hogy megosztottad a véleményed, még ha nem is konkrétan a kérdésről... Nem tudom mi lehet az oka, lehet hogy túl sok alacsony barátnőm van. De valahogy mindig úgy éreztem, hogy ha kb. 162-3 cm lennék, akkor lenne normális a magasságom... De örülök, hogy van aki szerint ez nem túl magas. Mert sajnos elég sokszor volt már, hogy a "hű, magas vagy" reakciót kaptam, teljesen lapos cipőkben... Amit tényleg nem értek miért, ha ez nem is olyan vészes.
2011. szept. 1. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

majdnem alacsony vagy :D és nem gáz ;) én a 175 cm-mel veszek fel 5-6 cm-es magassarkút. és azt mondják, hogy nagyon hosszúnak tűnik a lábam :D lehet nagyon szexi is csak ne köröm cipőcske legyen ;)

18/L

2011. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel nyugodtan! az iskolánkba jár olyan lány aki sokkal magasabb nálad (alapból), és 10 cm-es magassarkúban mászkál. (nem csak ünnepélyen. 12-es.hord nyugodtan.!
2011. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
en is igy vagyok vele. 168 cm el vagyok,es hosszuak a labaim.(meg vekony is vagyok) most vettem egy magassarkut(4 cm) es nagyon tetszik *.* de igy viszont 172 cm vagyok vele.ha latom hogy mas magas az tetszik,de magamon viszont nem :/ furcsa :|
2011. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol erzed magad benne, akkor vedd meg, ha ilyeneken gondolkodsz komolyan, akkor viszont ne vedd meg.

En is raerositek arra, hogy abszolut nem vagy magas. En 178 cm vagyok es vekony, hosszu labu, igy is hordok 5-6 cm-es sarokkal cipoket es nem erzem magam rosszul bennuk egyaltalan.

2011. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én szintén 169 cm vagyok , és 12 cmes magassarkúm vannak. imádom őket, van olyan ami iszonyú kényelmetlennek tűnik , esküszöm kényelmesebb mint egy 6cmes sarkú cipőke:D
2011. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, köszi mindenkinek>.< A cipőről nem fogok lemondani, mert imádom és évek óta szeretném, csak azért nem akarom h mindenki piszkáljon h még nagyobb leszek>.< Próbálom elfogadni, de nehezen megy, főleg h túl sok pici aranyos lányt látok, barátnőim között is sok az ilyen és ilyenkor úgy irigykdek =( Irigylem azokat is, akik magasak és mégis el tudják fogadni + fel merik venni ennél nagyobb cipőket is>_< Remélem egyszer én is eljutok idáig:')
2011. szept. 3. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:

lányka:) én 167 cm vagyok és 10cmes sarku cipőket hordok olykor...és soha nem mondták rám, hogy colos....de még azt se hogy magas:D nyugi...hordhatod:)

22L

2011. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is 169 cm vagyok, és a legtöbb fiú alig magasabb nálam... Én is sokáig gondban voltam ezzel, de már nem érdekel, télen magastalpú csizmám lesz! :D
2011. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!