Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szólnátok ha...

Anyukák! Ti mit szólnátok ha kiderülne hogy a lányotok biszexuális?

Figyelt kérdés
14 éves, és ma beszélgettünk erről. 30/N
2012. ápr. 2. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Ő ilyen és kész. Nincs ezzel baj.
2012. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
3%

fuuha nincs jogom, mert beteg vagyok, de nem hiába ribancnak áll a világ.

na meg divatribancnak, lehet átmeneti.

2012. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
14 évesen még ezt nem tudhatja.
2012. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

14 évesen még nem alakult ki a nemi identitása teljesen.

Sőt sok helyen olvasom hogy tiniként sokan átesnek egy ilyen időszakon amikor azt hiszik hogy homo- vagy biszexuálisok.

2012. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem vagy rasszista,akkor ne is foglalkozz vele,az ő dolga.Az én fiam homoszexuális,és így is nagyszerű élete van egy nagyon aranyos férfival és egy csodás kislánnyal,emellett az anyagi életével sincs semmi baj.

Szóval ha amiatt aggódsz,hogy ha biszexuális lesz,kevesebb jut neki az életből,akkor ezt felejtsd el,mert ez butaság,így is ugyanolyan életet fog élni,mint amilyet akar,vagy amilyen lenne neki,ha nem lenne biszex.

2012. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
elfogadnám mert tenni ellen nem tudok.de mondjuk azt is tudom,hogy 14 éveseknél még bőségesen nem kialakult a szexuális identitás tudat.ha most is ezt mondja akkor már valószínübb az ,hogy tényleg bisex.
2014. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!