Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki olyan van itt akinek a...

Ki olyan van itt akinek a képzeletbeli világában van egy saját maga által irányitot bolygója?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem én vagyok a skizofrén, mert megbeszélem a dolgaimat magammal, de te űberelsz.
2012. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első, ne ugasd le szerencsétlent. Ha olyanra gondolsz, mint pl. van-é kitalált történetünk egy megírásra váró könyvhöz, vagy képregényhez, akkor igen. Nekem van - és már évek óta rakosgatom össze a részleteket, hogy egy szép képregényt csinálhassak. ^^
2012. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt a bolygót tudnám szebbnek elképzelni. Idióták és kapzsi emberek nélkül.
2012. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A képzeletbeli világ az megvan, de bolygót azt nem terveztem.
2012. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne is mond . A bolygó lakói éppen nukleáris háborút vívnak a fejemben . Tegnap lerobbantották a fél homloklebenyemet .
2012. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az előzőnek : amikor elolvstam a válaszodat hangosan felnevettem. de nem ilyenre gondoltam hanem nem egymással ha nem mással harcolnának.
2012. ápr. 9. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ennyire nem szoktam belebonyolódni a történetbe . Max elképzelem , hogy uralkodom a bolygón,van saját zászlóm de ezt csak ha mondjuk már eljutottam egy bizonyos fokra unatkozásügyileg . Ha beleesnék egy fekete lyukba ahol nincs idő akkor ezt az örökkévalóságig eltudnám művelni .
2012. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem egész saját kozmológiai rendszer van a fejemben, ahol a végtelen új értelmet nyer. Nem részletezném, nem hiszem hogy érdekelne vagy egyáltalán megértené valaki.
2014. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hehh... Már vagy egy órája kerestem egy hasonló kérdést.


Most végre leírhatom, hogy VAN. :D

2018. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!