Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm egy bunkó. Mit...

A barátnőm egy bunkó. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
elég nagyképű barátnőm van, de ritkán csinál ilyet. hívjuk mondjuk Adrinak. egy másik barátnőm is van, legyen Eszti. szóval mi vagyunk így a hármas, és tegnap reggel nemtudom miért, de Adri nem köszönt nekem. Esztivel egymás mellett ülünk, és Adri odajött, és elkezdtünk beszélgetni a színes hajfestékekről. megkérdeztem, hogy hol lehet venni, mert a dm-ben sosem találok, mire Adri megszólalt, hogy "hát ott mindig van, látszik, hogy még sose voltál dm-ben!" erre Eszti bólogatott. inkább nem szóltam, hátha bunyó lesz, ültem tovább csendesen. másik szünetbe is odajött, én meg felraktam a lábam a padra, Eszti megkérdezte: "juj nem fázik a lábad? még zokni sincs rajtad!" babacipőben voltam, Adri meg megint hozzászólt, hogy "ezért ilyen k**va szar a szervezeted.." persze azt nem tudják miért vagyok mindig beteg. erre sem szóltam semmit, csak megráztam a fejem. utána megkérdeztem tőle, hogy "mi a franc bajod van neked? bunkó vagy megint!" erre Eszti elkezdte védeni, hogy mindig ilyen meg egyéb hülyeségek. utolsó óra előtt odajött hozzám a pasim, és megölelt. utána odament a haverjához és hülyeségből elkezdték egymást ölelgetni. Adri persze meglátta és muszáj volt ezt is kommentálnia: "istenem, ne csináld már te is(pasim haverjának mondta), nem elég hogy 2 ember undorító?!" amikor a 2 embert mondta, direkt rám és a pasimra nézett, mintha nem vettem volna le, hogy ránk céloz. suli után még maradtam a haverokkal egy kicsit, mikor Adri kérdezte hogy "jössz már?" mondtam hogy "menjetek, még maradok." erre megvonták a vállukat, és még legalább ötször visszanéztek. mikor utolértem őket, beszéltem még kicsit Esztivel, aztán mikor elköszöntem tőlük Adri mondott egy flegma csá-t aztán valami olyat hallottam hogy "na végre!" most akkor ez mi? eddig nem volt velem bunkó, és nem emlékszem hogy valami olyat csináltam volna, ami okot ad neki. nem kérdezem meg tőle mi a baja, mert úgyis csak azt mondaná hogy semmi. otthagyjam és keressek más barátot? mert már kicsit elegem van belőle.. köszi a gyors válaszokat! :)
2012. ápr. 5. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak rossz napja volt? Szerintem igenis meg kellene kérdezned tőle, ha igazi barátnőd, hogy veled van-e baja, vagy csak szimplán bunkó ma??

Egy barátságba egyébként néha belefér ez is, hogy olyat mond, amit később megbán és észre sem veszi, hogy bánt is vele.


Szóval: vagy nem foglalkozol ezzel a szituval, vagy rákérdezel.

2012. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fú, nekem is volt ilyen barátnőm. Én akkor nem csináltam semmit hagytam had bunkóskodjon, de most így visszanézve inkább meg kellet volna beszélnem vele. Szerintem tedd ezt. Ha letagadja, akkor se hagyd annyiban, ne hagyd békén amíg meg nem beszélitek a problémát.
2012. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, mert ő nem az ilyen megbeszélős fajta, és nem most csinálja először.. mindig beszól valamit, és nem veszi észre, hogy megbánt vele. idén úgy köbö ez a 6. alkalom hogy így beszólogat.. :/
2012. ápr. 5. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor vagy nyeled a békát, vagy nem barátkozol vele többet. Én az utóbbit tettem, persze ezt csak mondom, teljesen a te döntésed.

A 2. voltam:)

2012. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!