Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legundorítóbb dolog...

Mi volt a legundorítóbb dolog amit ettetek/ittatok életetek során?

Figyelt kérdés
Akár fogadásból vagy mert nem tudtátok mi az :D
2009. jún. 17. 08:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

baklava. ez egy egyiptomi édesség, leveles tészából(vagy rétestésztából) van, de nem gyümölcsa a tölteléke, hanem sűrű, édes cukorszirup-szerűség. valami hányás.

mondjuk számomra a sütőtök is undorító.

2009. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Baklava? Én úgy tudtam, hogy az török. Na mindegy.


Számomra a lecsó undorító, meg az a fajta túróstészta, amit a menzén adtak általánosban... meg káposztástészta... meg mindenféle tészta, amit ott adtak! Egyszer osztálytársam tejbegrízében találtunk egy kukacot.


Lengyelországban cserediákként az ottani menzán is volt szerencsém belebotlani vmi szörnyűségbe. Meg a család is főzött egy érdekes paradicsomlevest, aminek hányásíze volt.


A konzerves készételek is (töltött káposzta, babgulyás, tökfőzelék, paradicsomos gombóc stb.) nagyon gusztustalanok tudnak lenni. Egyszer nem volt időm főzni, és bátorkodtam egyet megvenni, dehát... trutyi az, úgy, ahogy van.

2009. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pacal.
2009. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a baklava az görög étel!

és nem is rossz.

2009. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

április 1-ején lementem haverhoz:

-kérsz 1 KV-t?

mondom kérek.

kávé+só+savanyúság leve xD

nem volt túl finom:D

2009. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!