Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok nevetni az utcán...

Szoktatok nevetni az utcán másokon?

Figyelt kérdés
Főleg arra gondolok, hogy a külső miatt.
2009. jún. 17. 13:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam feltünően kiröhögni senkit. De időnként tényleg nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak azon, ahogy néhány ember kinéz. Némélyik embernek semmi önkritikája és izlése.
2009. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább szörnyülködni szoktam. :P
2009. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
Én néha haverral.Tudom hogy nagyon nem szép dolog de ha néha komolyan nevetséges embert látok akkor nem tudom visszatartani.:P
2009. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
huhh... hát nem hiszem. legalábbis kinézet miatt nem. ha valakivel történik valami vicces akkor talán, de akkor is inkább csak mosolyogni próbálok, és elfojtom az eget földet rázó röhögésemet xD amit néha nagyon nehéz xD
2009. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Néha 1-2 ruhát szoktunk kritizálni, hogy úristen ilyen hogy lehet felvenni?:D
2009. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%

Sztem ez 1 nagyon undorító és gyerekes dolog...

Nekem nincs arra időm, se kedvem, se energiám, h másokkal foglalkozzak...

2009. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azon ahogy a haja megvan csinálva vagy a ruhályán mert arrol h am h néz ki nem tehet pl nagyobb a füle vagy ilyesmi
2009. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Egyedül nem merek, de ha tíznél többen megyünk a tesókkal akkor körbeálljuk a delikvenst és teli torokból röhögünk, miközben a mutatóujjunkkal rámutatunk, aztán megdobáljuk pattogatott kukoricával. Na jó csak vicceltem.

Természetesen nem, elég kretén dolog lenne, még ,ha tényleg nevetségesen néz is ki, megtartod a hasznos képanyagot és otthon vagy arrébb megmosolygod, vagy elmeséled az ismerősöknek és együtt nevettek, vagy le is fotózod, hogy megmutasd nekik és úgy nevessetek, vagy lekamerázod és felrakod az internetre és az ő barátival +1000 emberrel együtt neveted ki, vagy élő adásban berakod a híradóba, ja ezek már megint nem lennének fer dolgok, a francba.

2009. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
na ez olyan dolog,hogy azon nem nevetek, ami tényleg nem tehet róla,hogy úgy néz ki. de egy.két ember úgy feltut öltözni,hogy muszáj nevetni.
2009. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
70%

"Én csak azon ahogy a haja megvan csinálva vagy a ruhályán mert arrol h am h néz ki nem tehet pl nagyobb a füle vagy ilyesmi"

Én meg csak mások helyesírásán...-----ruhályán LOL

viccet félretéve, akkor ha egy ember nemcsak hülyén öltözködik, de hozzá még játsza is a nagymenőt..

2009. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!