Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok nevetni az utcán...

Szoktatok nevetni az utcán másokon?

Figyelt kérdés
Főleg arra gondolok, hogy a külső miatt.
2009. jún. 17. 13:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
60%
Jellemzően hungarikum! xD másokon röhögni az utcán... ezt is csak a magyarok tudják, mert külföldön, sőt, már a közeli Bécsben is látni sokkal cifrább összeállításokat mint amin ti hülyére röhögitek magatokat, de ez kint senkit sem érdekel, senkit sem röhögnek ki, ott mindenki úgy öltözik, ahogy akar! Nem tudom ti ezzel hogy vagytok, de én elsősorban magamnak és nem másoknak akarok tetszeni. Mit szólnátok ha valaki kiröhögne az utcán, mert egy kicsit más, egyedi az öltözködési stílusod, és nem a szokásos póló+farmer, amit ugye normálisnak neveztek?! Lehet lepontozni...
2009. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%
Nem azzal van gond, ha valaki nem a "szokványos" ruhákat hordja. Hanem, ha olyan ruhákat aggat magára ami neki nagyon nem előnyös. Hányszor látni pl, hogy a "bálnának" kibuggyan a hája a topból és a csípőfarmerből, hogy a vézna pasi a szűk testhez álló polókat hordja stb. Nekem ezek valahogy feltünnek, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
2009. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
15:10-es vagyok, és rokker(!!!)pedig a rokkerség nem csak abból áll hogy "olyan" zenét hallgatok, feketében járok, és acélbetétesben(nyáron is!!!) ráadásul nem divatból, hanem ez passzol teljesen a személyiségemhez! Gondoltam ezt még fontos említenem, mert egy rokkert az átlagnál is többet kritizálják a NORMÁLIS emberek... Szép napot =)
2009. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

Off

Nem igazán értem, hogy jön ide a rock, de mindegy is. Én is ezt a műfajt szeretem, tizenéves koromban természetesen így öltöztem (lehet más röhögött rajtam is, de nm érdekel), viszont akkor is tisztában voltam/vagyok azzal, hogy mi előnyös nekem és mi illik. Lassan 30 éves vagyok, kutyázáshoz még ma is gettában és katonai gatyában vagy farmerban járok, de munkába tudom, hogy hogy illik megjelenni. Hiába nem szeretm a kiskosztümöket egy tárgyalásra felfogom venni. Nem attól leszel te rocker, hogy rád rohad nyáron a fekete ruha és a bakancs, illetve vedeled a sört és dohányzol. Rengeteg olyan stílus van, ami nekem nem tetszik, de ezért nem röhögnék ki senkit. Kár arra fogni mindent, hogy rajtad azért röhögnek, mert rocker vagy (főleg, hogy ez most nagy divat), amíg nem megjátszod magad addig szerintem senkinek nem tűnsz fel.

2009. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

Csak azon röhögök hogy "valaki " még itt is a magyarokat szidja..mi a jellemző hungarikum??

pff..gratulálok..te is egy jellemző hungarikum vagy, mert a magyarok már csak ilyenek..minden szar ami magyar..:S:DXD

2009. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nevetned kell valamin nevess nyugodtan. Nevess a világon és tudj nevetni önmagadon is.

Ne viccelj mindenki szokott nevetni mások megjelenésén néha. De az téged minősít hogy min röhögsz.

2009. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Még szép! :D xD
2009. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Hát én rendszerint kiröhögöm az ilyen embereket. Hülyeség visszafogni, hadd tudja magáról hogy hülyén néz ki.
2009. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Aktuális kérdés... Épp most voltam kint a városban, egy nön szép szoknya volt, szép kiegészítök, aztán megláttam, hogy az egyik lába be van kötözve, a másikon meg fehér zokni volt (szandált viselt)... Elég viccesen nézett ki.
2009. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nincs is annál jobb móka.
2009. jún. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!