Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Raffael név nem cigányos...

A Raffael név nem cigányos egy kicsit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 19:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
60%
A Raffael oláh cigány név.Tudom,mert többet is ismerek.
2009. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Az XD
2009. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
au
2010. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
sztem inkább olaszos.viszont az olaszokban van cigányvér úgyhogy annak lehet mondani.
2011. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 ancsuuu válasza:
38%
Cigány név !!!!
2013. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
33%
A cigányoknál felvett név, eredetileg héber eredetű, pl a Rafaeli tipikus izraeli név, olaszoknál gyakori, de nem latin eredetű, Ószövetségből vették át. Egyébként az olaszok ősei rómaiak, semmi közük a cigányokhoz :-D A cigányok Indiából származnak. Úgy tűnik egyesek a triviális alapfogalmakkal sincsenek tisztában :)))
2019. ápr. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gáz, hogy egy név, amit hormálisan több országban us használnak cigányosnak számít. Megértem, ha egy Máricsuj, vagy egy Huánmigel vagy egy Szupermen (igy hívták az egyik gyereket a falumban) cigányosnak számít, de hogy a Rafael... Szegény angyal forog a mennyben szerintem, hogy gáznak érzik a nevét. A jelentése is nagyon szép és a hangzása is. Én is gondolkodtam rajta, hogy így nevezzem a fiamat
2021. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!