Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl sokat foglalkozom drogokkal?

Túl sokat foglalkozom drogokkal?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, Budapesten élek. Elég érdekes társaságba keveredtem,ezt én is belátom. De szeretem a tagjait. Az a problémám, hogy mostanában nagyon sokat foglalkozom drogokkal. Nem használom őket, eddig csak néhány dolgot próbáltam, de nem is vonzz. Vagyis vonz, de nem annyira,hogy ne tudjam megállni. Nagyon érdekesnek találom az egész dorg-témát, sokat olvasok róla, sok az ismerősöm is. Egyébként is kezdek magamba fordulni, minden furcsa körülöttem, egyre rosszabb a kapcsolatom a szüleimmel, úgy érzem nincsenek barátaim, és csak egy dolog fontos. Csak szükségem lenne valakire, akivel beszélgethetnék kicsit..
2012. ápr. 9. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez van velem. Nem használok semmit, de mégis majdnem mindent tudok róluk, mert sokat olvasok róluk. Érdekel a téma és ha úgy adódna biztos hogy kipróbálnám. Mostanában belekeveredtem ilyen drogos bandába..anyám fél is hogy drogozok és már nem bízik bennem annyira. Apámról nem is beszélve..

15/L

2012. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jézusom, könyörgöm írj valahogy,hogy tudjunk kicsit beszélgetni!!
2012. ápr. 10. 23:33
 3/8 MrsAna válasza:
Nee!:D Dettó, ugyanez velem!:D 15/L
2012. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mégse vagyunk egyedül:DD
2012. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menekülj amíg még lehet abból a társaságból! A drog tönkre teszi az életed. Magával ránt ha egyszer belekóstolsz ebbe az életbe. Nálam is pont egy ilyen érdeklődéssel kezdődött mint nálad. Nem menj tovább ezen az úton!!!

23F

2012. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi lett veled?
2012. jún. 21. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak serdülsz. Én nem keveredtem drogos társaságba, mégis rengeteget utána olvastam, és engem is idegesít apum, a szüleimmel nem beszélek annyit.

Keress mást, ne a droghoz nyúlj azért mert változol, és máshogy kezded látni a világot.

(najó... 1-2 spangli belefér ;) de ésszel!)

2012. júl. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelt a drog tema15 evesen. Elmentem egy drogprevencios kozpontba es veluk dolgoztam sokaig. Eszembe nem jutott kiprobalni akkor. Csocsozni jartunk, max 1-2 sort megittunk. 15 evesen feltem es orulok neki. Ha erdekel nagyon a tema akkor menj el egy kortarssegito csoportba. Sok mindent atelhetsz a cuccokkal, de 15 evesen csak elvenni fog beloled.
2013. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!