Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel kössem le magam, hogyan...

Mivel kössem le magam, hogyan legyen belőlem valaki?

Figyelt kérdés
Állandóan csak gépezek, de már azt is unom. Csak filmeket nézek, meg fórumozok. Hobbim nem nagyon van,mivel a gép előtt ülök egész nap. Eddig a foci volt a kedvenc sportom, de már a régi haverok se jönnének ki a pályára...Anyám nem enged bulikba, mert állandóan a drogok így, drogok úgy. Pedig még egyszer sem cigiztem, se ittam, pedig lett volna rá jó pár alkalom...tanulni nem szeretek, majd el alszom amikor tanulnom kell, és nem is tudom nagyon megjegyezni a dolgokat.

2012. ápr. 9. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
egy jó erős kötéllel az íróasztalod elé és tanuljál!
2012. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem jött össze a foci akkor próbálj ki valami más sportot!Kezdj el olvasgatni könyveket vagy próbálj ki valamilyen szakkört(rajz),kezdj el nyelveket tanulni,szerezz barátnőt!:D

14/L

2012. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!