Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék csalni súlymérés...

Hogyan tudnék csalni súlymérésnél? HA azt akarom hogy több legyen a súlyom mit kell tennem? Az segít ha iszok előtte? és ha igen mennyit és mennyivel előtte igyam hogy ne menjen ki belőlem de már meglátszon a mérlegen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha megiszol 2 liter vizet előtte, az két kiló. Ruhával lehet még csalni, bár nem tudom, az lesz-e rajtad :) Annyival előtt idd meg, hogy kibírd hugyozás nélkül :)
2012. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én fél liternél többet nem tudnék anélkül meginni h ne legyen minden bajom tőle,ez felér egy kínzással.

amúgy miért fontos ez?

2012. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjunk nem kéne becsapni az orvosokat, hiszen úgyis rájönnek.

Enni kéne, hízni, és akkor nem kell hazudni.


De mindegy, mert

1. anorexiásnak hiába magyarázom, nem fog (tudni) enni

2. magaddal csszel ki


Én már 1000x megbántam, h nemevős lettem, remélem, Te is belátod majd, és sikerül sérülés nélkül kijönnöd belőle - én már próbálkozok.

2012. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy ágyúgolyót kell lenyelni.
2012. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél csalni?

Amúgy igen, ha teleiszod magad, akkor többet fog a mérleg mutatni. Egyébként remélem, hogy nem azért akarsz csalni, mert anorexiás vagy..

2012. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Anorexiára gyanakodtok egyből.. Nem mondom, hogy nem alaptalan de azért egy Anorexiás nem kilókban akar csalni mert a grammok is nehézséget okoznak.


Az ivás tényleg segíthet ám de eléggé rögtönzött megoldás .. ennél néhány órával tovább tart ha a mérlegelés előtt 8 órával jól telezabálod magad nehéz kajákkal [ nem ólom súlyokra céloztam mint az előttem lévő ágyúgolyós értelmiségi ].

Inkább a steak, sült oldalas ... egyéb húsok amelyektől termelődik salakanyag izmosan. Innentől kezdve már csak rajtad múlik, hogy kimész-e vagy nem. :)

2012. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!