Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Bwin-re a nyereményem...

A Bwin-re a nyereményem sikeres kiutalásához csak egy személyi igazolvány másolatot kell feltölteni az oldalra?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdem, mert olvastam már elég rosszakat a Bwinnel kapcsolatban, többek között azt is, hogy egyes emberek hiába vártak a nyereményükre...

Amúgy a Bwinen a Súgóban azt írják, hogy egy arcképes igazolvány kell, VALAMINT /így írják szó szerint/ valami másik irat, ami igazol engem, pl. számlakivonat, közüzemi számla, stb. Szóval akkor utóbbiak közül is kell valamelyik? Csak mert eddig mindenki egy igazolvány másolatát mondta...

Ha pedig ezek megvannak, akkor 100%-ra megkapom a nyereményemet, minden gond nélkül?



2012. ápr. 10. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
bwinnel nekem is csak rossz tapasztalataim vannak..viszont a sportingbet-ről azonnal tudtam utalni oda vissza
2012. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem add meg a bankszámla számodat és a PIN kódot is.

Az a tuti nekik....neked már nem annyira.

2012. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csináltál semmi szabályzatba ütközőt (mondjuk több számlát a nevedre), akkor tuti hogy kifizetnek. A bwinnél az azonosításhoz csak egy fényképes igazolványra van szükség, semmi másra.
2012. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!