Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jó németes le tudná nekem...

Egy jó németes le tudná nekem fordítani a lenti szöveget magyarra?

Figyelt kérdés

Ankündigung von Dexam:

Hallo Freunde,

um es auf den Punkt zu bringen - die Spawns haben stark mit eurem Spielverhalten zu tun, je mehr Ihr Euch am Event beteiligt, desto höher ist die Chance, dass ein Oster-Metin gespawnt wird. Wenn dann einer zerstört wird, dann erscheint ein neuer an einer anderen Stelle!

Sprecht mit dem Osterhasen und haltet Ausschau auf den Maps, Ihr werdet feststellen, dass es immer mehr werden.

Lg Dexam


2012. ápr. 10. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Google fordito:D


Bejelentése Dexam:

Helló barátok,

hogy ez a pont - a ívik kell túl sokat vannak a szerencsejáték viselkedését, annál többet vesz részt az esemény, annál nagyobb az esélye, hogy egy húsvéti Metin spawnol. Aztán, amikor megsemmisül, akkor egy új jelenik meg egy másik helyen!

Beszélj a húsvéti nyuszi mindig nézzék meg a térképet, azt találjuk, hogy egyre több és több.

Lg Dexam

2012. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a google fordítóval nem jó :D nem fordítja le nekem teljesen egyértelműen :S
2012. ápr. 10. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Dexam közleménye:

Szia, barátok,

összegezni azt - a Spawns erősen a játékviselkedéseddel foglalkozik, az több neki neked az eseményben bonyolult, a magasabb a lehetőség az, hogy egy Oster-Metin gespawnt válik. Ha akkor egyet megsemmisítenek, újabbnak látszik egy másik helynél!

Beszél a húsvéti nyuszival és ellátással egy kilátó a Mapsen, rajtad rá fog jönni, hogy ezek egyre inkább válnak.

Lg Dexam

2012. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!