Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi véleményetek erről a...

Mi véleményetek erről a karóra márkáról Königswerk?

Figyelt kérdés
A vaterán elég sok ilyen márkájú karóra van fenn.Villám ár:49 990 Ft - 79 990 Ft De licitre már vittek el 6500 Ft ér ilyet.Elég érdekes.Mi a véleményetek? Mien ez a márka? Mindent írhattok a karóra márkával kapcsolatba. Válaszod előre is köszi.

2012. ápr. 10. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress ra googleban.

Egy nemet oragyujto oldalon eleg jol lenyomoztak ezt az egeszet.


Roviden tomoren van egy csavo aki bejegyeztette ezt a markat nemetorszagban.

Az orakat kinaban gyartjak rendelesre barmit legyartanak neked csak kerjel minimum 5000 darabot egy stilusbol.

Aztan hozzaceapjak a garanciajegyet meg a nemet hangzasu "markat" es kesz.


Nem hinnem hogy a legrosszabb minosegu gyarban "batch"-ben csinaltatnak ezeket az orakat, de az is tuti hogy nem er meg tizezreket...


Meg eleg nagy orak. Ez annyira tipikus a kinai orakra nezve, hogy oriasi a szamlapjuk... Lehet nem tudnak tul apeolekosan dolgozni es inkabb nagyobb orakat terveznek.

Ha kimesz az azsiaba ott lathatod eloben hogy oriasiak... Vagy siman merd ki es rajzolj egy kort, meg tudod nezni mekkora lenne a csuklodra.


En biztos nem vennek ilyen orat a baratomnak, de mindenkinek mas az izlese.

2012. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszod. Talán licitálok egy ilyenre pár ezer forintal.
2012. ápr. 11. 13:07
 3/9 anonim válasza:
2 hónapja vettem egy ilyet és hát mit is mondjak...nekem TETSZIK!Régebben 2,5 éve vettem egy Graf von Monte Wehro-t (ami ugyan ez a cég szinte...) sajnos 2 év után beadta a kulcsot de szerettem és sok mindent megélt és gyönyörű volt imádtam!!!Igen mondjuk az igaz ,hogy köze sincs 40 és 70 ezrekhez de nem az a lényeg.IGEN ha jól tudom KÍNAI...DE attól ,hogy KÍNÁBAN gyártják attól még lehet fasza!Kétségbe ne essünk...a Casionak a Fülöp-szigeteken van a gyárja és attól még milyen király óra!attól ,hogy valami kínai még nem kell leszarni (bár az esetek 80%-ban így van).Szerintem ha tetszik vedd meg ;) Bár...nekem mondjuk az órához most nem a márkás tokot adták de hát ez van...ATTÓL MÉG KIRÁLYSÁG :D
2012. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tegnap licitáltam egy ilyen órára és megnyertem 6000 Ft-ért:D Majd meglátjuk mien lesz.:D

Köszi a válaszod. :)

2012. ápr. 12. 13:30
 5/9 anonim válasza:
Milyen fajtájút vettél?Nekem egy Argos Diamanten-em van ;)
2012. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok, 6000 forint szerintem reális ár, egészen 10-ig úgy vagyok vele hogy még okés.


Jah és igen, tudom mindent Ázsiában gyártanak.

Nah igen, csak nem mindegy melyik gyártósoron...

Az a fura hogy pl. tömegcikkek esetén is más amit S.-ben vesz az ember vagy G.-ben... persze árban is drágább a jobb, de egy CE minősítésért már megéri a pluszpenz mert az a termék valóban európai minőségű lesz.

2012. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából amin kiakadtak külföldön, meg itt is volt belőle vita a vaterán, hogy "retail price"-nak irreális 1200 Euró meg hasonlók voltak feltüntetve eleinte...


Egyébként eddig jókat olvastam az eladóval kapcsolatban.

kérdezték tőle is az árakat hogy mégis 50000?

azt mondta mindent annyiért lehet eladni amennyiért elkel, végülis igaz... ha valakinek megér ennyit az megveszi.

2012. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ilyen fajtájút vettem: Königswerk Gobanos :D nekem nagyon bejön.Mi a véleményetek az óráról? :D csak ez Kaucsukszíj van rajta. Szerinettek mien lehet ez? Képről úgy nézem hogy valami gumis vagy nemtudom :D
2012. ápr. 12. 15:15
 9/9 anonim válasza:
ez szerintem gumi....Az óráról meghát mit mondjak....Szép,szép.........DE AZE NYÉM JOBB! :P ;d
2012. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!