Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naabbankénesegíteni, h vki...

Naabbankénesegíteni, h vki csinált egy (rajongói) oldalt fészbúkon egy olyasvkiről aki nem is tudott róla. Namost ez a dolog nem tetszik az érintettnek és vissza kéne keresnem valahogy az oldal szerkesztőjét. Vagy törölni az oldalt vagy vmi. Tipp?!

Figyelt kérdés
a sok hülye poénkodós nyomorék ne kommenteljen, mert a f*sz kivan már h teszi az eszét a sok gyökér.. ! -.-"
2012. ápr. 11. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiről van szó? Kinek csináltak rajongói oldalt? Mondasz konkrétumot? Ha mástnem privátban...Amúgy egy lehetőség van, jelenteni az oldalt a Facebook adminok felé, mint jogsértő tartalom...aztán egyszer csak majd megszüntetik...
2012. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jelentettük csomószor, de le sem szarják :@
2012. ápr. 12. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem te csináltad,illetve nem tudod a belépési jelszavát annak,aki csinálta,akkor max. rendőrségi úton lehet érvényt szerezni szerintem az akaratodnak.


Kid neked az a személy,akinek csinálták a rajongói oldalt?

Illetve - ha publikus- kiről van szó? Legalább privátba írd meg,és akkor én is jelentem,a konkrét tényekkel...


Amúgy szerintem a jelentésnek csak akkor lehet foganatja,érdemi hatása, ha angol nyelven írod a panasz részét,mert különben magyar meg más idegen nyelveken írott panaszokkal nem hiszem,hogy vesződnének... gondolj bele,a facebooknál nincsenek fordítók,még az oldal magyar változata is ilyen community translation-ben,vagyis közösségi fordításban alakul...

2012. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem én, de hiába írunk neki akármilyen nyelven is..-.-"

angolnémetmagyar.. mindegy, már belenyugodott az illető sajnos.. szal sztornó a dolog :)

de azért kösz! :)

2012. ápr. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!