Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik és hát érdekes a dolog mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Na szval bejön egy srác aki az egyik legjobb haverom.

És ő azt tudta h régebben bejött és akkor megbeszéltük hogy neki barátilag jövök be de nem járna velem.

De én nagyon szeretnék. és azon gondolkodok folyamatosan mien lenne vele smárolni... meg járni.... mit tegyek?

14/L


2009. dec. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Maradjatok jó barátok, hiszen a barátjának tart.

Ha sok közös élményetek lesz, sok időt együtt bohóckodtok, még rájöhet, hogy jó fej vagy. Akkor ő fog minderre rákérdezni.

Kérdés, tudsz-e hónapokat várni?

2009. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Nem érdekled akkor hiába futsz utána, akkor sem lesz semmi. Keress mást, van rajta kívül millió másik srác.
2009. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már elég hosszú ideje bejön :S
2009. dec. 4. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát hallod én fordítva vagyok így egy csajjal, aki sajnos amellett, hogy a barátom, még az osztálytársam is, szal, nem egyszerű, átérezlek. Letenni róla tom, hogy nehéz, de inkább legyetek barátok, minthogy, elb*sszátok egyetlen éjszakával az egészet...
2009. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!