Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One Direction-ről tudtok...

One Direction-ről tudtok mondani érdekességeket?

Figyelt kérdés
Csináltam facebook-on egy oldalt: One Direction Magyarország és ehez kellene és szeretném ha lájkolnátok. Előre is köszi:)

2012. ápr. 11. 09:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
google-ben nem jön ki semmi és am ez az oldal arra van h kérdezzünk másoktól
2012. ápr. 24. 17:58
 12/23 anonim válasza:
91%

Van egy rövid listám, bemásolom neked. Helyenként érdekesen van ragozva, de még régebben csak gyorsan összeollóztam, hogy meg legyen. Szóval az nem igazán az én hibám; az hogy lusta vagyok, annál inkább.

Biztos vagyok benne, hogy van olyan a listámban, ami megegyezik az ötödik válaszoló által írtakkal, de sietek, csak gondoltam, ha már úgyis itt a kérdés, gyorsan 'bedobom', aztán... mindegy.

Amúgy meg azoknak ne is válaszolj, akik szidják őket. Az ízlés szubjektív, aki ezt nem tudja elfogadni, így járt. (Az meg rejtély. hogy mit keresnek 1D-s kérdésnél, ha nem érdekli őket... :D)

na, boccs az időhúzásért, itt vannak.


1.Gondoltátok volna, hogy Liam nagyon " szemtelen ", eleven fiú volt a suliban ? Gyakran hívatták őt az igazgatói irodába .

2.Liam: Annyi időt töltöttem Niallal,hogy nem vettem észre,amikor elkezdett ír akcentussal beszélni ! :)

3.Kiről a legelképzelhetőbb az, hogy meztelen képei szivárogtak ki a neten?

Zayn: Úgy gondolom, hogy Harry. Szereti levenni a ruháját. Egyszer valaki meg fogja látni meztelenül, nem kétséges! :P

4.Niall: " Ha én szomorú vagyok akkor senkinek nem mondok semmit , de ha valamelyik fiú szomorú egyből hozzám jönnek !! :)

5.Harry kiskorában a zöldségek közül mindig kukoricát evett !! :)

6.Liam utálja ha egy lány megkérdezi tőle,hogy nem-e járnak mert ő akarja megtenni az első lépést !! :)

7.Louis Nagyon szeretne egy kisfiút.

8.Louis régi kocsijának a neve: Cheryl.

9.Louis Azt hiszi, nem elég vonzó.

10.Liam Ha nem énekes lett volna, akkor tűzoltó vagy tornatanár.

11.Harry duettozni szeretne Adelleval :)

12.Liam mindig megpróbálja utánozni Niall akcentusát.

13.Zayn azt hiszi, nem tud táncolni.

14.Zayn Harapdálja az alsó ajkának belsejét.

15.Ki csókolta meg a legtöbb rajongót?

Harry: Zayn.

Zayn: Hét hónapig kapcsolatban voltam, szóval az nem én vagyok. Az bizony te leszel, Harry!

16.Zayn Ha bármilyen állat lehetne, oroszlán lenne.

17.MENNYIÉRT ADNÁD EL HARRY-T A NETEN?

Niall: 25p.

Harry: Miért adnak el?Egy randira vagy általános rabszolgának?Úgy vélem kb. 50 fontért. Elmennék, kitakarítanám a házadat, és teát csinálnék ennyiért.

18.Louis Egyszer kiskorában, mikor ült a babakocsijában, azt mondta az idegeneknek: "Hello, legyen jó napod!"

19.Liam szereti ha megcsókolják a nyakát !! :)

20.Louis Svédországban ellopta a szálloda elől a libás szobro.

21.Zayn azt mondta,hogy nem hisz a "szerelem első látásra" dologban !!

22.Tudom,hogy minden lányt megkaphatok,de nem kaphatom meg azt a lányt akire én vágyom !-harry

23.Louis azt mondta,hogy a lányok Észak-írországban aranyosa.

24.Liam meztelenül alszik és szeret főzni !! :)

25.Louis alvajáró, és egyszer Niall úgy talált rá, hogy a Dzsungel könyvét énekelte :D

26.Liam kisokrában eltörte az orrát, szóval ma már nem az eredeti alakja.

27.Liam Egyszer azt mondta, szívesen bújik össze a barátnőjével és néz egész nap Disney filmeket.

28.Ha Liam nem lenne énekes ingatlanfejlesztő lenne :P

29.Harry legrosszabb karácsonyi ajándéka egy tolltartó volt,amit a nagymamájától kapott !!

30.Riporter: Ha megváltoztathatnád a banda nevét mi lenne az ?

Harry:One step

31.Kedvenc ápolásitermék ?

Liam - Hajzselé :P

32.Liam - Az X-Factor-ba az volt a legjobb, hogy megismertem a világ 4 legjobb emberét *-*

33.Amikor Zayn felidegesíti Liamat ő addig nem beszél vele míg Zayn meg nem öleli

34.Louis - : "Folyton nézem Zaynt, miközben tweetel. Mindig kidugja a nyelvét közben. Nem tudom mért."

35.Louis Azt mondta a húgának, ne legyen szerelmes Harrybe, mert ő túl jó neki.(mármint a kishúg Harrynek)!

36.A One Direction nevet Harry találta ki. Onnan jutott az eszébe,hogy mindannyian mások volt,és ha az iskolában nem is lettek volna jóban egymással,most mégis olyan lettek,mintha testvérek lennének. És nem volt más céljuk,csak az, hogy minél jobbak legyenek,úgymond 'Egy Irány'-ba haladtak.

37.Liam Egyszer azt mondta, ő egy nagy balek.

38. a statisztikák szerint a twitteren Harry nyert 2.000.000 követővel 5 nap alatt, Zayn 30 nap alatt, Louis 44,Niall 47 és Liam 60 alatt.. !!

39.Liam Úgy gondolja, az elkötelezett rajongók a legaranyosabbak.

40.Liam Szereti a csendes lányokat, akik szemtelenek is.

41.Liam Egyszer írt egy dalt egy lánynak, aki tetszett neki, és a dalban kérte meg, hogy járjanak. A lány igen mondott, de másnap szakított vele.

42.LIam Teljesen pucéran alszik. (ugy mint Zayn xD) o.o'

43.Liam rózsaszín hajvasalóját Aussie-nek nevezte el.

44.Harry szereti a mexikói ételeket ! :)

45.Louis Egyszer kivasalta Harry haját, amíg aludt (szegény Harry) és Harry sírva kelt fel. o.O

46.Liam kedvenc csokija a Maltesers.

47.Zayn: amikor Harry leveszi a ruháit azt szeretné,hogy a lányok figyeljenek rá !! :)

48.A srácok azt mondják,hogy Harry nagyon jó sofőr !!

49.Louis Miután megnézte az Újholdat az este hátralévő részében azt színlelte, hogy ő Edward. (xD)

50.Louis Inkább a rajongókra költené a pénzét, mint magára.

51.Ha meg kellene csókolnod valamelyik bandatagot, ki lenne az?

Zayn: Ez elég visszataszító kérdés! Ehm...Liam.

Liam: Louis egyik nap megpróbált megharapni. Próbán voltunk, odajött és elkezdett harapdálni. Nem tudtam, hogy mit tegyek!

Niall: Louis. A többiek meg fogják érteni.

52.Ki a banda legkevésbé higiénikus tagja?

Liam: Amikor ezt kimondtad, épp böffentettem. Ha-ha.

Niall: Lou nem visel zoknit a cipőjéhez, és a lábszaga krónikus. Olyan, mint a Cheddar sajt.

Zayn: Attól is rosszul leszek, ha csak rá gondolok!

Louis: Amikor elmentünk kajálni a lányokkal az első klipünkből, pukiztam.

53.Megütöttél már valaha bárkit is?

Harry: Nem. Szereztem horzsolásokat a suliban, de soha nem volt olyan, hogy odasétáltam valakihez, és megütöttem.

Liam: Igen. De muszáj volt. Amikor kisebb voltam, idősebb srácok terrorizáltak, szóval el kellett vernem őket!

Louis: Én csak egyszer egyszer ütöttem meg valakit. Általában ha veszekedem, akkor csak mondom, és mondom, és mondom. De amint verekedésről lesz szó, azt mondom: ‚Uh, oh...gond van!‘ De volt az a srác a suliban, egy idióta! Elsétált mellettem, és beleütött a bordámba. Néhány srác arra ösztönzött, hogy visszavágjak. Szóval ezt tettem. :P

54.Zayn szerint Harry-nek popcorn illatú a haja! x"D

55.Louis Azt kívánja, bárcsak hordhatna magassarkú cipőt néha, mert alacsonynak érzi magát.

56.Tény: Harry Mindig is akart esőben csókolózni.

57.Harry Ha elmegy valahova legalább 3 Twix van nála :D

58.Niall: Nálam és Harrynél van a legnagyobb rendetlenség

Harry: én már nem is emlékszem a szobám színére

59.Liam a kanálfóbia miatt soha nem evett még levest.

60.Liam egyszer telenyomta Harry cipőjét majonézzel.

61.Harry megtudja mondani pár női parfümnek a nevét az után miután megszagolta

62.az xfaktorban a srácok majdnem felgyújtották a házat, mikor pizzát akartak sütni

63.Előfordul, hogy a stylist befesti a srácok körmét .(persze csak színtelenre)

64.Harry és Louis szeretik az epres fagyit. Általában együtt veszik meg, és együtt is eszik meg

65.Mikor a srácoknak volt a balesetük, Niall még akkor is nevetett

66.Zayn azt mondja, hogy megtanulta hogyan rakjon sok ruhát kis bőröndbe

67.Két lányt letartóztattak azért, mer Harry ajtaján kopogtak.

68.Louis tényleg törődik a családjával. Mindig küld haza pénzt a testvérei iskoláztatására stb

69.Louis négy testvére imád beszélni a rajongókkal

70.Svédorstágban vettek fel pár dalt az új albumukra

71.Liam: Niall következő barátnője nagyon szerencsés lesz, mert Niall sok ideig vár.

72.Harry: a repülőn ettem egy finom steak-ot. Ez volt talán a 3. legjob steak amit valaha ettem.Azt hiszem az utazás nem is olyan rossz dolog.

73.Zayn: nem tudom, hogy hiszek-e a szerelem első látásra dologban. Ez a helyzettől függ.

74.Niall: az életkor csak egy szám. Kit érdekel, hogy hány éves az akit szeretek ?

75.Niall: utálom a kenyér héját

76..A humor az, ami a lányokon igazán szép –Harry

77.A fiúk azt mondják, nekik is kell valaki, aki meghallgatja őket.

78.Harry azt mondja, hogy borzalmas, ha egy lány elrejti az érzéseit.

79.Louis azt mondta, hogy egy lány erős akcentussal vonzó

80.Twinkle twinkle Liam Payne

Harry, Louis, Niall, Zayn.

One Direction rule my life

You know I'm their future wife ;D♥

81.Niall : amikor LA-ban voltunk, beszélgettünk az utcán. Egyszer csak néhány rajongó és Louis lehúzták a nadrágomat. Ott álltam egy alsógatyában.

82.Niall: utálom, amikor nem tudunk találkozni a rajongókkal

Harry: én is. Szükségem van az ölelésre

83.Rajongó: szokod énekelni a saját dalaitokat a zuhany alatt ?

Louis: nem zuhanyozom

84.Mi a kedvenc amerikai ételetek?

1D: hamburger, hot dog

Niall: szeretek mindent ami ehető

85.Niall: szeretem a barna szemű lányokat

Liam: szeretem a kék szemű lányokat

Harry: szeretem azokat a lányokat akiknek 2 szemük van

86.Zayn: a legnagyobb félelmem a víz

Louis: akkor nem félsz amikor iszol ?

87..Harry Liamnak: mit tennél, ha egy hatalmas kanállal nyúlnék feléd ?

Liam: kivasalnám a hajad.

88.Niall: én matematika zseni vagyok.

Louis: akkor mennyi 675 345 könyv fele.

Niall: Louis a nehéz kérdéseidet a könyvtárban tedd fel .

89.Harry: miután belénk jött az autó, hatalmas csend volt, addig, amíg Niall el nem kezdett röhögni mint egy őrült

90.az új házatokban volt valami party ?

Harry: igen, kalácsot sütöttem

Louis: én meg játszottam

91.Előfordult már, hogy gyantáztad a lábad ?

Niall: igen egyszer megcsináltam, de nagyon fájdalmas volt. Soha többet.

92.Niall egyszer elfelejtette a szöveget a színpadon, és úgy tett, mintha nem lenne bekapcsolva a mikrofon.

93.Zayn- este néha, zuhany után csak úgy lefekszem aludni. Egy szál törülközőben.

94.Liam: mikor Zayn részeg volt, elkezdett flörtölni egy sráccal.

95.Egyszer egy lány azt mondta Niallnak, hogy neki semmi keresnivalója a 1D-ben.

96.Niall: utálom azokat az embereket, akik bántalmazzák, vagy valami rosszat csinálnak egy lánnyal. Azt hiszem, annak a lánynak jobb dolga lenne velem.

97.Liam szülei imádták mikor őt öltönybe öltöztethették :) Ő ezt már nem annyira :P

98.Liam sokszor elsírja magát a romantkius filmeken, ezért is fontos, hogy a barátnője ne nevessi ki .

De a félénksége ellenére, mindig is szeretett szerepelni :)

99.Harry számára nagyon fontos az anyukája :) Amikor nem lehet mellette amikor csak tudja, felhívja *-*

100.Liam nem szereti a vagány, hangos és nagyképű lányokat. A félénkeket szereti, na meg legyen okos, szép és kedves.

101.Harry kiskorában imádott oviba járni. Szerette, ha történik körülötte valami :))

102.Harry-t érdekli, hogy mit gondolnak róla az emberek ... folyton kommenteket olvas magáról.

Néhány rossz indulatú kritika, néha annyira megtöri, hogy félre vonul, hogy egyedül legyen ... és ezekután nem hiszi el ha azt írják neki, hogy milyen szép, ügyes, csodás, stb.

103.Harry a Saturdays-ből Frankie-vel szivesen összejönne, ha egy kicsit idősebb lenne.

104.Harry imád fogat mosni és reggelente nagyon morcos :P

105.Harry kiskorában sokszor azzal akasztotta ki szüleit, hogy többször is átöltözött :P

106.Loui kiskorában imádott futni, a suliban minden versenyt megnyert :)

107.Louis már kiskorában és felfigyelt arra, hogy mit vesz fel mihez :)

108.Loui-t a srácok a csapat bohócának nevezik :)

109.Louis nem szereti a nyomulós lányokat.

110.Loui nagyon kaotikus ... nem gondol át semmit, ami eszébe jut azt megcsinálja ... :P

111.Louis nagyon rendetlen.

112.Liam Loui-ról :

" Nincs olyan szitu, amit ne kommentálna úgy, hogy közben szét röhögjük magunkat. "

113.Louis lételeme a vicc. Állandóan grimaszol, poénkodik és hülyíti az embereket.

Ezért olyan lányt szeretne maga mellett látni, aki szeret viccelődni :)

114.Zayn-t a banda " rosszfiújának " tartják :P ... ennek ellenére a srácok bármiben számíthatnak rá *-*

115.zayn is nagyon szeret poénkodni. Ímád nevetni :D

116.Zayn számára fontos, hogy egy lánnyal tudjon értelmes dolgokról is beszélni ne csak pl. a ruhákról.

117.Zayn kutyája a Boris nevet viseli :)

118.Zayn kiskorában folyton pörgött. A szülei már azt hitték hiperaktív a fiuk :P

119.Niall tanulmányait a Coláiste Mhuire-ben végezte.

120.Niall kiskorában szakácsnak készült :)

121.Niall olyan mint egy energiabomba. Mindig egy őrültségen töri a fejét ... meg a kajákon :P

122.A srácok a bandán belül Niall-t tartják a legjobb pasinak :P

123.Liam ha egész életében csak egy ételt ehetne, az a csokoládé lenne.

124.Zayn egyszer megdicsérte az egyik rajongó kalapját, erre ő odaadta neki.

125.Amikor Niall anyukája USA-ban volt a srácokkal, Niall nem engedett neki semmit kifizetni, mindent ő fizetett.

126.Niall:sokat eszem akkor mikor szomorú vagyok

Louis: te akkor is sokat eszel ha boldog vagy.

127.Niall a koncerten mindig figyeli a rajongókat és azt mondja: Kíváncsi vagyok, hogy ott van-e a későbbi feleségem.

128.Harry a leginkább magabiztos akkor, mikor lányok társaságában vannak

129.A 1D előtt Niall sokkal kevesebb randira járt.

130.Zayn akkor harapdálja az ajkát, ha ideges

131.MI csak egy normális tizenéves fiúk vagyunk. Nem vagyunk robotok. –Harry

132.Zayn, rád nézek, és meg tudom mondani, hogy hazudsz.-Liam

133.A srácok egyetértenek abban, hogy Zaynnek van a legjobb amerikai akcentusa, de Niall tudja legjobban utánozni a lányokat

134.Egy ló egyszer pofonrúgott. Úgy gondolom, az állatok nem szeretik, hogy túl sok a mellbimbóm- Harry.

135.A Today Show alatt, Niall anyukája ott ült a tömegben. Niall azt mondta: Anyám most ott ül a tömegben. Írországból jött most ide.

136.Liam gyűlöli a mogyoróvajat, és a lekváros szendvicset

137.Niall elmondta, hogy a Brit Awards-on a kaja nagyon finom volt, csak kevés

138.Harry azt mondta, hogy ha szeret egy lányt, az mindig ürügy arra, hogy minden 5 percben megcsókolhassa

139.Zayn szereti viselni azokat a karkötőket, amiket a rajongóktól kapott. A legtöbbre rá van írva a nevük

140.Bár Niall balkezes, gitározni jobb kézzel tanult meg

141.Harry vár egy lányra, akinek puha térdei vannak. (Addig éljen. :D olyan nincs sok...)

142.Harry szereti, amikor felkeltheti a lányok figyelmét a hajával

143.Louis egyszer a Brit himnuszt énekelte Harrynek, hogy ébredjen fel

144.Louis és Harry Amerikában eltörtek néhány bowling golyót. 15 000 dollárt kellett fizetniük. :D :D

145.Liam úgy gondolja, hogy a házuk kísértetjárta.

146.Louis nem szeretne tetoválást.

147. Louis egy tengerparti esküvőről álmodik.

2012. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)
2012. ápr. 25. 16:57
 14/23 anonim ***** válasza:
én most nem válaszolnék hanem kérdeznék: a 13. válaszolónak a 65. pontjában egy balesetről van szó. Milyen baleset történt akkor és mikor?
2012. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

Kérdezőnek: igazán nincs mit.

16-os: nem volt komoly baleset, csak egyszer az ő autójuknak koccant egy másik vagy valami ilyesmi.

Nem lett baja egyiküknek sem, csak olyan hirtelen érte őket, és nagy csend volt, amit Niall nevetése tört meg.

Amúgy nagyon tud nevetni. :D

2012. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
miért mondja Zayn hogy Niall következő barátnője lesz a legszerencsésebb?
2012. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
olvasd csak el újra.. azt írta oda, hogy azért mert sokat vár rá. ha egy híres jóképű srác bárkit megkaphat, de nem kell neki, hanem vár az igazira, biztos hogy mindent meg fog adni a csajnak, és nem 1-2 hetes kapcsolatot szeretne.. ezért lesz igazán szerencsés a csaj :)
2012. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tudok válaszolni, csak azért írok, hogy meglegyen a kérdés és később végig tudjam olvasni újra :) Egyébként lájkolni fogom az oldalad! :D
2012. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
köszi 
2012. szept. 11. 19:50
 20/23 anonim válasza:
akik útálják az 1D mi a fenének írnak 1 olyan oldalra ahol direkt róluk folyik a szó? csak azért h a másikat szekálják? komolyan az ilyenek nem normák!
2013. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!