Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerjük Dynamo-t az egyik...

Ismerjük Dynamo-t az egyik legfelkapottabb téma manapság vajon hogy csinálja? Aztmondja hogy a nagyapja könyveit olvasta elöször vajon milyen könyveket olvashatott ilyen mágia terén?

Figyelt kérdés
Aki tud valami netán vagy valamilyen könyvet vagy talált valamit a neten légyszi irjon kiváncsi vok jutok e valamire a megfejtésében hogyan is csinálja a trükköket
2012. ápr. 11. 17:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nem tudom én sem, hogy hogyan sajátíthatta el ezeket a dolgokat, de embereljétek már meg magatokat. Dynamo nem véletlenül forgat dokumentum filmet a tetteiről, vagy hogy lemaradjunk véletlenül is a kalandjairól. Fogatjátok már el Ti szkeptikusok, hogy ezekre képes és nagyon kevés ember van, aki még tudja ezeket a dolgokat. Először én sem hittem el és nem hiszek a tudományosan megmagyarázhatatlan dolgokban, tehát egy részről én is szkeptikus vagyok, de egyetlen kivétel van, ez pedig Dynamo. Nos, kívánom, hogy találkozzatok vele és mutasson nektek valamit, hogy nektek is le essen az állatok.
2012. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
De fuuuuuuuuuuuuuuu. Ez nem dokumentum film, hanem megmutatja mindenkinek, hogy milyen jó bűvész. Mert az. De kb minden trükkje fent van a neten, ahol bemutatják, hogy hogy csinálja ezeket. Pl. van az a rész, amikor sétál a vízen. Már évekkel ezelőtt pont láttam hogy csinálják, mert a Viasat 3-on volt egy ilyen sorozat, ahol egy csomó trükköt lelepleztek. Ez a vízen sétálgatós üvegekkel volt megoldva. Még az is látszódik, ahogy a víz hullámzik kicsit felette. Nem véletlenül nem mentek arra a részére a hajók akkor. És nem szkeptikusak vagyunk, hanem gondolkodó emberek. Meg gondolj már bele. Ha tényleg képes lenne átnyúlni az üvegeken, akkor gondolod, hogy majd pont megmutogatja mindenkinek? Ha képes lenne ilyenekre, akkor már egy szigetet is megvett volna magának, annyi pénzből. Ja meg sokszor megvan játszva. Tehát aki a TV-ből nézi, annak tényleg úgy tűnik, mintha, viszont akik körülötte vannak, azok látják, szóval ők beépített emberek. Ja meg van, amikor a kamerával ráközelítenek valamire, amitől nem látszódik, mikor pl. átadnak valamit Dynamo-nak. Szóval ő csak egy bűvész. Egy nagyon ügyes bűvész, de varázslók nem léteznek. És ha ennek ellenére mégis elhiszed, hogy léteznek varázslók, akkor menj vissza az oviba...
2012. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és ajánlom figyelmedbe Keith Berry trükkjei című sorozatát. YouTube-on fent van az összes. Ott választ találsz még sok mindenre.
2012. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Tipikus szkeptikus válasz. De a nagy baj ott van, hogy nem nekem kell válaszolni és erre nem figyeltél. Lényegtelen, hogy mit, hogyan csinál, egyszerűen nem kellene foglalkozni ezekkel a dolgokkal. Szerintem marha jó és szórakoztató és a Discovery-n vannak még jó műsorok, Dynamo-n kívül is persze nem ilyen műfajban...de annyit kell csak csinálni, hogy nézzük. Minek azzal foglalkozni, hogy hogy csinálják? Nem kell. Teljesen felesleges. Nézni kell és élvezni a műsorokat. Tessék itt van egy kis cikk: [link]
2012. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
amúgy az első részben dynamo elmondta a nézőknek (nekünk) hogy ezek csak trükkök és semmi közük sincs a varázslatokhoz,de mind1
2012. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!