Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak, ti meddig...

Fiuk, ferfiak, ti meddig hordtok egy alsogatyat? Ugy ertem naponta cserelitek, vagy esetleg ket napig is felveszitek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
azmi.
2012. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha a boxerre gondolsz napi 2 őt fogyasztok

1 et melóba-1 et meló után

de van ismerősöm aki 2-3 napig kibírja 1 be

váljon kedves egészségére

2012. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
napi egy és minden nap tiszta alsót veszek! Miféle kérdés ez? miért gondolják a nők a férfiakról hogy állatok és büdösek? Mert a nők nem lehetnek azok? ismertem nem egy nőt akinél sokkal tisztább voltam akkor is ha 3 napig nem zuhanyoztam... Mellesleg minden nap megfürdök és tiszta ruhát veszek. hogy miért? mert ember vagyok és kultúrált. Ha már itt tartunk, miért tetted fel ezt a kérdést kérdező? és te minden nap tiszta fehérneműt veszel?
2012. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naponta tiszta, de edzés, munka, extra fürdés vagy sex után tisztát veszek. 38F
2012. ápr. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,megnyugodtam,hogy en is azonos velemenyen vagyok,mint ti!!!!!
2012. ápr. 12. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy hétig le se veszem egyáltalán
2012. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyáron naponta 2-3 alsónadrágot használok, mert ha beleizzadtam, nem veszem újra fel. Télen egy is elég, de amikr hazamegyek, és lezuhanyzom, akkor mindig tisztát húzok.
2012. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!