Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az ami hatásos félelem...

Mi az ami hatásos félelem keltésre és elgondolkodtatásra?

Figyelt kérdés
A sulinkban minden évben kell csinálni egy projektet valamilyen szabadon választott dologról. Lehet filmet levetíteni (bizonyos témában), munkahely látogatásra vinni, de akár sima szövegeket is írni. Én a misztikus, félelem keltő és természetfeletti dolgokat választottam. Szeretném ha a társaim, akiknek előadom azok féljenek de gondolkodjanak el is ezeken a dolgokon. Szóval szellemek, misztikus események, furcsa gyilkosságok, rémtörténetek, akármi. HELP! Kb. két hét múlva kész kell lennem. Előre is köszi!

#szellem #gyilkosság #projekt #misztikus #elgondolkodtató dolgok
2012. ápr. 15. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel ezekn nagyrésze nem bizonyitott igy félelmet nem kelt feltétlen ..sem. furcsa gyilkosságok alatt nem tudom mit értesz de egy manson féle ámokfutás igen elborzasztja az embereket és elgondolkodhatnak rajta milyen szörnyüségekre képes az ember..
2012. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ettől én úristen nagyon féltem, de elgondolkodtató is volt :)

[link]


Itt fenn vannak:

http://www.youtube.com/results?search_query=rejt%C3%A9lyes+i..

2012. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!