Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki szellemekkel akar kommunik...

Neménvagyokaz kérdése:

Aki szellemekkel akar kommunikálni minek kell gyertyát gyújtania?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam itt mindenféle szellemidézéssel, meg szellemjárással kapcsolatban, és sok helyen azt a választ olvastam, hogy" Gyújts gyertyát, és kérdezd meg mit akar", vagy ehhez hasonlóakat. És általában fehér gyertyát írnak. Miért pont fehéret?

Előre is köszi a válaszokat.


2011. ápr. 21. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert így misztikusabb.Hogy nézne ki,ha a szellemidézés csak annyiból állna,hogy azt mondom,hogy Szellem,jöjj elő! Kell hozzá a megfelelő körítés is.
2011. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az igaz:D
2011. ápr. 21. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan miért kell,csak sejtésem van: szerintem azért,mert ha kérdezel valamit a gyertya segitségével tud kommunikálni. Pl. a gyertya lángja megnő vagy ide-oda mozog,elhalványul. Azt,hogy miért pont fehér kell nem tudom.
2011. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha lángot tudja befolyásolni, akkor ennyi erővel írhatna is:D
2011. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szellemszex a romantikus gyertyafénynél? o.O
2011. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Elméletileg azért, mert a gyertya azt jelenti, hogy békés szándékkal közeledünk felé, bár ez nem tudom, hogy igaz-e...
2011. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szellemet valszeg sötétben idézel. Gyertya csak azért kell hogy lássál valamit. De ezt nem tudtad?
2011. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha közel vagy a gyertyához,vagy van egy kis légmozgás a szobában,akkor a gyertya lángja mozog. Te pedig azt hiszed,hogy a szellem az.
2011. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vad-Ász ***** válasza:

A gyertya egyfajta kapu.

Azért kell fehér mivel békés szándékkal közeledsz felé.

2014. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A gyertya egyfajta kapu" igy is lehet nevezni! Atkok kuldesenel vagy megtoresenl is szukseg van gyertyara, ezt nevezik tuzmagianak! Van egy keves tapasztalatom ebben es a tuz az energiat szimbolizalja (mar amennyire en tudom). A masik amiben nem vagyok biztos hogy mivel a szellemek egy parhuzamos dimenzioban mozognak ezert kb ugy lathatnak minket mintha kivulrol probalnank egy hazba bekukucskalni es a gyertya fenye segit nekik megtalalni hogy "meik ablakon kell benezen a hazba".
2014. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!