Szadista állat?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ha meglátja valakin, hogy fél/szorong/nem szeretne valamit, rögtön elkezdi basztatni, aztán kiröhögi és flegmán, "büszkén" otthagyja szenvedni az embert.


Ha látja valakin, hogy nem mer megszólalni ha felszólítják vagy kérdeznek tőle valamit, akkor rögtön elkezd vele szemét módon piszkálódni. Kérdéseket intéz hozzá, elintézi, hogy kérdezzék a tanárok, etc. Valaki pl. képtelen beszélgetni bárkivel is, fél, reszket, szorong, de ő direkt odamegy és "kínozza". Tudja, hogy fáj és rossz a másiknak az, de csak röhög rajta, aztán otthagyja.


Szadista állat, akit el kell távolítani a társadalomból, vagy csak egyszerűen szerencsétlen, kisebbségi komplexusos?


18/f



2012. ápr. 19. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
valaki pofánbaszhatná jó eröböl egyszer amiat ugyse büntethetik meg, a pofon nyoma elmulik.egyik ismerösöm is ilyen volt.szadizot mindenkit aztán meghalt az annya. nem volt már olyan nagy a pofája de elvárta hogy sajnájják (én kiröhögtem) tudom aljas húzás volt de magára ismert
2012. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem verd képen párszor :)
2012. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit nagyra nőtt ahhoz, hogy csak úgy megcsapják... és erre még ilyen bunkó szadista állat is. Nehéz dolog, nem tudom, mit lehetne tenni. A s*ggét nyalni meg nem megoldás.
2012. ápr. 20. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is azt tudni kell az ilyen emberekről, hogy a nagy pofájuk mögött valójában ők maguk azok, akik a legkevésbé tudják magukat kifejezni. Éppen ezért céloznak meg egy náluk gyengébbnek tűnő "példányt", mert azok nem olyan félelmetesek és könnyű kihasználni őket. Egy másik ok lehet, hogy náluk ez a segítség nyújtás egyik jele. Az ő szemükben a visszahúzódó ember magányosnak és elesettnek látszik, ezért a maguk módján megpróbálják felvenni vele a kapcsolatot, viccelődnek (főleg fiúk esetében) - aztán látják hogy nem sikerült és otthagyják az illetőt.

Hogy mit tegyél? Az egyik választás, hogy iskolát/munkahelyet váltasz. Keress inkább egy olyan társaságot, ahol van közös érdeklődés és elfogadnak, amilyen vagy. Persze ezzel még úszod meg, hiszen mindenhol vannak ilyen emberek. A másik választás, hogy változtatsz a helyzeten és kiállsz magadért. Fogadd el, hogy te is és a másik is ugyanúgy emberek vagytok jó tulajdonságokkal és hibákkal együtt. Te magad sem vagy jobb, különlegesebb vagy rosszabb a másiknál - ez egyszerűen még nem ok arra, hogy valakit eltávolítsanak a társadalomból.

2012. máj. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!