Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11000ft-os új légpuska ér is...

11000ft-os új légpuska ér is valamit?

Figyelt kérdés

Néztem puskákat vaterán 10-12000ft környékén, legtöbbet 6 hónap garival adják, elvileg német gyártásúak, szerintetek érdemes ilyet venni kertbe lövöldözni 10/15m-re?

4.5-öset akarok, azt, hogy alsókaros, vagy csőletörős, még nem tudom, mivel nem tudom, melyik lenne a jobb. Szerintetek?


2012. ápr. 20. 00:40
 1/5 Stella90 ***** válasza:
attól függ, hány pálcásat akarsz lőni :)
2012. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez a pálcás lövés mit is takar, de sokat szeretnék lőni vele :)
2012. ápr. 20. 13:18
 3/5 Stella90 ***** válasza:
olcsó cirkuszok mellett lévő céllövölde kínálata...a leggagyibb 1 pálcás, annál jobb 2pálcás, és így tovább :)
2012. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezek az olcsó puskák közel nem érnek annyit amennyiért árulják őket, megutálod a lövöldözést mást nem igazán érsz el vele.Nem német gyártásúak, kínából származnak.Pontatlanok megbízhatatlanok.

Ha német puskát, német minőséget akarsz akkor Weihrauch vagy Diana márkájú puskát vegyél.

10-20eFt-os kategóriában használt puskát nézzél FÉG, Slavia, ezek még jók is, pontosak.

2012. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Semmiképp ne vegyél ilyesmit!Nekem van egy, első fegyverem volt, de nagyon befürödtem vele.Nemrég megvettem a szomszéd slavia 631-esét, és az nagyon jó, hiba nincs vele, 40 méteren CD méretű körbe simán lehet vele lövöldözni, az olcsóbbal az A4 lap is kihívást jelent :D Tehát a vaterán lehet venni 20-25 ezerért jó szláviákat, inkább egy kicsit még gyűjtögess hozzá!
2012. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!