Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy jó hajlakkot...

Keresek egy jó hajlakkot ismertek ilyent? Nagyon vékony szálú és tartás nélküli a hajam, sajnos elég sok problémám van vele mert lakk nélkül nem áll meg!

Figyelt kérdés
és akkor is csak a jó erős lakktól, eddig a pantenből a legerősebbet használtam, de teljesen eltűnt a boltokból, sokat kipróbáltam azóta de eddig nem vált be egyik sem!
2012. ápr. 20. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

a taftnak van egy új lakkja nekem az nagyon bejött

linkelem [link]

2012. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
taft a legjobb sztem a 4,5ös
2012. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ki fogom próbálni!:)
2012. ápr. 21. 11:55
 4/6 anonim válasza:
Nekem is az a kedvencem, amit az első válaszoló belinkelt, és a Wellaflex 4-es erősségű, arany-bordó flakonban lévő lakkja. Az utóbbi verhetetlen, csak felénk sokszor hiánycikk. Mindkettőnek enyhe illata van, egész nap tartanak, könnyű őket kifésülni, és nem hagynak fehér nyomot maguk után.Nekem rövid hajam van, rengeteg, viszont nagyon vékony szálú, ezért szárítás után mindig kell rá lakkot fújnom, hogy szép dús maradjon. Lakk nélkül, bármilyen sok is, 2 óra után totál lelapulna. A fent említetteken kívül szoktam még használni a fekete taft-ot, de attól iszonyú száraz lesz a hajam, de a tartása az oké. Ha viszont az is kevés lenne, próbáld ki tőlük a maxx power-t. Szerintem annál durvább lakk nem létezik. Anyukám évek óta azt használja. Én próbáltam, de olyan lett tőle a hajam, mintha bukósisak lenne a fejemen. És ehhez a hatáshoz nagyon kevés is elég belőle. Nem mondom, hogy rossz, de rövid hajra kicsit sok. Egyébként ki lehet fésülni, és nem is marad fehér tőle a haj. Én is kipróbáltam már mindent, és a problémádat ismerve, ezeket nyugodt szívvel ajánlom. :)
2012. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,ki fogom próbálni,az utóbbit hol lehet kapni?Mert erről még csak nem is hallottam!A welláról már írták mások is hogy nagyon jó,és azt tudom hogy lehet kapni a tescóba,sajnos nem Pesten lakom!Még egyszer köszi:)
2012. ápr. 23. 10:37
 6/6 anonim válasza:
Szia, előző vagyok. Bocsi, hogy csak most írok. Szerintem azóta már megtaláltad valahol. Én sem pesti vagyok, de Rossmann-ban, Tesco-ban, dm-ben, Euro Family-ben, sőt, szerintem még Müller-ben is lehet kapni. Narancssárga a flakon maga, a lakk pedig, ha jól emlékszem, 7-es erősségű. Olyan 800-1000 Ft között van az ára, és sokáig elég nagyon. Ha van kedved, írd meg, sikerült-e beszerezned, vagy a fentiek közül vmelyiket, és hogy beváltak-e. :)
2012. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!