Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állna rajtam ez a bikini?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állna rajtam ez a bikini? 85/D melltartót hordok (tehát kell a tartás) nem vagyok vékony

Figyelt kérdés

az igazsághoz hozzátartozik, hogy mindig az a bajom, hogy a nyakbakötős felsők nem formálják a mellem...de ez merevítős, tehát van remény..

172 cm vagyok, 85 kg


2009. máj. 30. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:
2009. máj. 30. 15:04
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] vagy ez jobb választás?
2009. máj. 30. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Sz.tem ilyen dolgokat ne interneten rendelj..menj el olyan helyre ahol fel is tudod próbálni az ilyen dolgokat..Mert ha most neten megrendeled és nem tetszik vagy nem jó a méret akkor felesleges pénzkidobás volt az egész.
2009. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

én is kb. hozzád hasonló testalkatú vagyok.őszintén szerintem nem nagyon tartana...a pántja nem elég vastag,nálam ez pl.gond szokott lenni.(hiába merevítős)de jobb lenne ha felpróbálnád,szóval ne neten rendelj fürdőrucit.nekem sztem nem lenne jó,de neked kéne látni magadon..


az alsó résznél is elég vékony a pánt,ha nem vagy sovány akkor lehet h.ez se ideális...

2009. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mendus ***** válasza:
sztem a második jobban kiemelné a melled, az sokkal szexisebb
2009. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a második szerintem is jobb :)
2009. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. hozzád hasonló alkatú vagyok (bár magasabb), de én nem vennék fel bikinit. Bár mindkettő klassz amit belinkeltél, de engem zavar, hogy a hasam pl. nem túl lapos, nem villogtatom bikiniben.

De ha veszel, akkor személyesen és ne neten rendelve, hogy lásd magadon, hogy néz ki, mennyire tart, mit hangsúlyoz ki és mit takar.

2009. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszke, a helyzet az, hogy nem fogok egyrészesben szaunázni a strandon, meg különben is vannak nálam dagibbak is és őket sem zavarja engem se nagyon.Egyébként nekem egyenletesen vastag a combom, nagy a seggem és a hasam szinte eltűnik a sonkám mellett...ez van...hát nem rendelek, megpróbálok venni valahol, de nagyon nehéz, mert mindenhol csak 34-36 os fürdőrucik A-B kosárral vannak...és a nagyobbacskák 15-20 ezret kóstálnak...:(
2009. máj. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!