Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljebb léptettek a munkahelye...

Feljebb léptettek a munkahelyemen, de úgy érzem nekem így nem megy, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Műszakvezető lettem, mert bejött a 3 műszak és gyorsan kellett valaki, én meg amúgy is szerettem volna feljebb lépni és belevágtam.Kaptam 3hónap próbaidőt,de eleve úgy volt h kb 1 hónapig betanítanak, ehhez képest már az első héten egyedül kellett csinálnom mindent és senki nem segített.

Most már ott tartok h gyomor idegem van ha mennem kell dolgozni, nem szeretném feladni de én ezt így nem birom, ráadásul a 3 műszak se a legjobb.Más munkalehetőség meg nem nagyon van.

Tényleg bukás lenne ha feladnám?

22!L


2012. ápr. 20. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Manapság örülni kell ha van munkád. Igaz az sem jó ha emiatt folyamatosan stresszes az életed. Próbáld meg megoldani azt amivel problémád van, és ha menni fog talán kevésbé leszel stresszes, ha nem megy, akkor léptesd vissza magad.
2012. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!