Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért olyan sok a depressziós,...

Miért olyan sok a depressziós, lelki beteg ember mostanában?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát, a válság is benne van.
2010. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert maga az egész kibebas.zott világ beteg...
2010. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
válság van
2010. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jön a világ vége :)
2010. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
régen is volt csak kevesebb volt az összlétszám is
2010. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
74%

Depresszióval reagálnak a válságra.

Azt hiszik, hogy a válságtól az Univerzumban levő energia mennyiség lecsökkent, csak mert azt mondják nekik.

Elhiszik.

Pedig ez nem igaz.

Sokan nem tudják, hogy a válság csak az emberek fejében van. Le vannak kapcsolódva a harmóniáról, nincsenek tudatában a saját értékeiknek, nem tudják befogadni az Univerzum energiáját, ami egyébként végtelen.

2010. júl. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
71%
Véleményem szerint azért mert sajnos a mai világban nagyon nehéz megélni.Kevés a munka egyre nagyobbak az elvárások mindenhol, segítség pedig többnyire nulla.az emberek szeretnének boldogan élni vagy legalábbis gondok nélkül,a gondok többsége a pénzből ered, nincs pénz a számlák folyamatosan jönnek, vannak akik szinte a semmiért dolgoznak, vannak akik dolgoznának de nem tudnak hol pedig már 100 helyen próbáltáks ezután jön a depresszió.nemrégen én is nagyon közel álltam a depresszióhoz egyedül éltem saját házban családom nem volt senki az ég adta világon aki támogatott volna, pénzem sem volt vagy csak alig, amit feketén összedolgozgattam alkalmi munkákból s ezek az összegek fedezték a számláimat.az államtól semmilyen segélyt vagy egyébb juttatást nem kaptam, megpróbáltam vagy 100 munkahelyen elhelyezkedni de sehol sem volt felvétel.voltak olyan napok mikor egy falanyi étel sem jutott a számba, tehát éheztem. nem szégyellem mert megpróbáltam mindent, s akkor úgy éreztem hogy nulla az életem,és nem számíthatok senkire sem. mondhatnám hogy feladtam. ez kb. ment másfél évig mire a hirtelen sikerült elhelyezkednem, azóta jelentősen rendbeszedtem az életem, jelenleg 40000 ft-ért dolgozom napi 9 órában ennek fele számlákra megy el, így nem sok de legalább mondhatom hogy van keresetem ami ha kevés is de több mint a semmi,és a kevésből lehet gazdálkodni a semmiból pedig nem.aki hasonló helyzetben volt-van annak azt üzenem kitartás nem szabad feladni bármilyen nehéz is legyen!!
2010. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: gratulálok, hogy sikerült kilábalnod a helyzetből, biztos nagyon erős ember vagy! Remélem, jól alakul az életed. :) Ilyenkor vágnám pofán a kis tizenéves hisztigépeket, akik azért nyávognak, hogy jajj az a fiú nem szereti.
2010. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
nagyon szépen köszönöm!! igen mondhatom hogy jól-jobban megy az életem!!azért regisztráltam erre az oldalra hogy segíthessek másokon bármiben amiben tudok,és ezt meg is teszem.A tínedzserekről-fiatalokról annyit hogy amíg nem tapasztalják meg az élet igazi nehézségeit, hogy pl.:mennyit kell dolgozni egy napi élemért, addig ők ezt nem fogják fel,és ezért nem is lehet,nem szabad őket hibáztatni.én is azt hittem pár éve hogy kimegyek a nagyvilágba, dolgozom szívvel-lélekkel és élem boldogan az életem, spórólgatok és megváltom az álmaimat, családot alapítok egyszer, de rájöttem mikor egyedül néztem szembe az élet nehézségeivel hogy ez nem ilyen egyszerű. :-( ezért vannak a szülők, családtagok hogy segítsék elíndítani a gyermekeket, fiatalokat a nagyvilágba hogy megtalálják a helyüket, és hogy könnyebben lekűzdjék az akadályokat. remélem ez minél több gyermeknek megadatik és nem kell azt átélniük mint nekem!
2010. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben megértem, hogy tényleg nehéz dolog megélni a mai világban. De igazából én is azokhoz tartozom akik azért sírnak, hogy nem szereti őket egy fiú. azért írtam ki a kérdést, mert látom magamon, hogy egyre kevesebbet foglalkozom másokkal meg magammal, egész nap otthon ülök és nem érzek kedvet ahhoz, hogy csináljak bármit is.
2010. júl. 14. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!