Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam?...

Ppeugeot kérdése:

Hogyan szedjem össze magam? Az életem romokban. És ezt magamnak köszönhetem. Vőlegény, ház, autó, jó állás. És most elveszik a vőlegény, ház, autó. Az állás marad, és a hitel amit fizethetek.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 18:08
 1/3 anonim válasza:

Én azért kíváncsi lennék,bár gondolom magánügy,hogy mégis miért köszönheted magadnak?

A többire nem tudok válaszolni,nézd a dolgok jó oldalát,van állásod,ha már belegondoltál abba hogy mi lesz veled autó ház nélkül,gondolj bele mi lenne ha az állásod is ugrott volna.Csak pozitívan,mert akkor véged.

2012. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem örülj neki. vagy lődd fejbe magad
2012. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemzetes válasza:
Valószínűleg, már túl vagy a krízisen! Azért jó lenne ha leírnád, pár szóban, hogy élted meg ezt a pár évet. Nem lehetett könnyű. Tapasztalatból tudom. Én is elvesztettem, feleséget, házat, vállakozást. Mégis talpra álltam. Most van Házam, új családom, és autóm is lett, csak munkám nincs jelenleg. :( Ennek ellenére, optimistán nézek a jövő elé! :)
2015. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!